Dodaj do ulubionych

Jakość (męskich) dżinsów Wrangler/Lee

28.01.20, 15:44
Mam konkretne pytanie w kontekście tego co w innym wątku napisała szarsz: co mają takiego dobrego dżinsy Wrangler i dlaczego Lee zeszło na psy? Czy dżinsy Wranglery (męskie) będą miały lepszą trwałość od Big Stara?
Pytam bo ostatnio sobie kupiłem trochę ciuchów wranglera, bo mi się podobały a cena była nieco wyższa ale nie aż tak wysoka. Dżinsy kupuję praktycznie tylko Big Star - ale przeszkadza mi ich słaba trwałość - strzępią się końcówki nogawek, przecierają się często w kroku jak również barwa potrafi wyglądać na starą.

szarsz napisała:

> Ja jestem pewna, że sporej części tak. Trafiają się rzeczy lepsze i tanie, ale
> jednak niezbyt często. Częściej drogie marki schodzą na psy, np. lee. Popatrz s
> obie na kolory dżinsów, od razu wyłapiesz levisy czy wranglery - właśnie za to
> się płaci. Ja mam (i mój syn po mnie) nadwrażliwość dotykową, przez co 99% tani
> ch bluz czy kurtek (wnętrza kieszeni!) są dla mnie nie do noszenia. Tak samo ku
> rtki - znajdź mi kurtkę z czystym puchem za 200 - 300 złotych, kupię w ciemno.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka