Dodaj do ulubionych

Filipiny .

12.02.20, 14:53
Czy przy ostrzeżeniach na str MSWIA .jechać tam na urlop . . Ja jestem przeciw mąż twierdzi że przesadzam ( bez dzieci one by zostały w Pl ) . Ja podjęłam już decyzję a co robi e matka .??
Obserwuj wątek
    • berber_rock Re: Filipiny . 12.02.20, 15:02
      Z pewnoscia nie zwraca uwagi na ostrzezenia MSZ.
      Jesli masz ochote, to po prostu jedz.

Filipiny akurat nie moje cup of tea ale w wielu krajach z ostrzezeniami bylam i przy odpowiednim przygotowaniu i zdrowym rozsadku jest OK.
    • mama333 Re: Filipiny . 12.02.20, 15:10
      mama333 napisał(a):

> Czy przy ostrzeżeniach na str MSWIA .jechać tam na urlop . . Ja jestem przec
      > iw mąż twierdzi że przesadzam ( bez dzieci one by zostały w Pl ) . Ja podjęłam
      > już decyzję a co robi e matka .??
      oczywiście MSZ . słownik przeinaczył
    • alicia033 Re: Filipiny . 12.02.20, 19:06
      nie pojechałabym, bo nie jeżdżę do krajów Trzeciego Świata. Ostrzeżenia jakiegokolwiek ministerstwa nie mają z tym nic wspólnego.

--
      45rtg o muzykach:
      "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
        • milka_milka Re: Filipiny . 12.02.20, 19:26
          Ja zasadniczo też nie jeżdżę i wcale nie żałuję.

--
          Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
        • alicia033 Re: Filipiny . 12.02.20, 19:41
          berber_rock napisał(a):

> BTW nie ma już czegoś takiego jak Kraje Trzeciego Swiata.

jasne, jasne
          w twojej Belgii małoletnie dzieci, dla przetrwania, muszą się prostytuować tak, jak na Filipinach, po współczynniku morderstw i śmiertelności na hiv też się nie da Belgii od Filipin odróżnić.

Więc przyjmij moje najserdeczniejsze wyrazy współczucia z powodu życia w tak dzikim kraju jak Belgia vel Filipiny.

--
          "Do wierzących, jazda samochodem"
          "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
          • stavros2002 Re: Filipiny . 12.02.20, 21:24
            Średnia długość życia jest dłuższa na Kubie niż w USA, śmiertelność noworodków mniejsza, ergo USA to Trzeci Świat.

Pretensjonalność wychodzi jak słoma z butów.
            • cruella_demon Re: Filipiny . 13.02.20, 12:14
              Jeżeli chodzi o dostęp do opieki zdrowotnej, to akurat tak.

--
              Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
              (35wcieniu)
    • przepio Re: Filipiny . 12.02.20, 19:40
      Ja biorę MSZ pod uwagę, z tym że w Europie samo ostrzeżenie mnie jakoś nie przeraża. Komunikat - Nie jedź - już na pewno by podziałał na mnie. W krajach poza Europą być może samo ostrzeżenie by mnie odstraszyło
    • barattolina Re: Filipiny . 13.02.20, 09:10
      Zazwyczaj ostrzeżeniami MSWiA przejmują się Ci, którzy podróżują po świecie za pomocą swojej kanapy i pilota do telewizora. Ludzie którzy podróżują czytają ostrzeżenia ale zachowują zdrowy rozsądek.

Zaręczam ci, że na Filipinach jest wiele innych rzeczy o które można się martwić i TEN wirus toto nie jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka