Dodaj do ulubionych

Edyta Bartosiewicz wydała płytę

13.05.20, 21:14
Nie jestem fanką, ale od paru lat co i rusz gdzieś w radiu albo w internecie pojawiała się zapowiedź, że Edyta Bartosiewicz wróci, że wyda płytę, że już niedługo.

Parę dni temu na gazecie napisali, że to już:
kultura.gazeta.pl/kultura/7,114526,25930208,edyta-bartosiewicz-budzi-sie-ze-snu-a-obok-debiutuje-ksiezniczka.html
Przesłuchałam te wszytskie półminutowe próbki* i jestem w szoku, że to takie badziewie. Taka wyczekana, tak zapowiadana, miał być efekt WOW!, a to takie nic.

Przedwczoraj w radiu puscili jeden kawałek, postanowiłam się skupić i wysłuchać z uwagą - nie dało się, tekstu w tym nie ma (znaczy, słowa są, ale nie tworzą jakiejś sensownej, przykuwającej myśli całości).

Dziś trzecia próba w samochodzie, kilka kawałków po kolei. No nie da się, brzmi to tak, sekcja rytmiczna niczym z darmowych sampli z internetu, teksty bez składu i ładu, wokal taki sobie. Doskonała muzyka do centrum handlowego, nie przykuwa uwagi, ot, cos sobie brzęczy w tle.

_________
* nie wszystkie, dwóch nie dało się słuchac nawet w takiej ilości
Obserwuj wątek
    • livia.kalina Re: Edyta Bartosiewicz wydała płytę 13.05.20, 22:25
      Bardzo jestem ciekawa, dzięki miko za cynk. Oczywiście recenzja nie zachęcająca ale muszę sprawdzić samasmile Nie jestem wielką fanką Edyty ale zawsze znajdowałam w niej coś interesującego, choćby połączenie kilku dzwięków, czy fragment tekstu.
    • petronella Re: Edyta Bartosiewicz wydała płytę 13.05.20, 22:28
      Jestem w trakcie przesluchiwania. Kupilam oczywiscie w ciemno, na bazie sentymentu. Dla mnie to taki powrot do lat nastoletnich. Przedostatnia "Renovatio" b. fajna. Dopiszę, jak wysłucham do końca. Chociaż w porownaniu z aktualnym radiowym chłamem obstawiam, że i tak bedzie mila odmiana. Btw. Czytalam teksty z ksiazeczki z plyty, chlamem bym nie nazwała, ale z tym to zawsze kwestia interpretacji odbiorcy co to ten podmiot liryczny mial na myśli 🙃

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka