Dodaj do ulubionych

bon turystyczny

14.08.20, 15:57
Dziewczyny, czy któraś już płaciła bonem turystycznym za pobyt? wyjeżdżam na wczasy i chcę część kwoty zapłacić bonem, ale nie wiem, co będę musiała podać w hotelu? Czy to ma być kod obsługi płatności?
Obserwuj wątek
    • just_shelly Re: bon turystyczny 14.08.20, 19:20
      Najpierw dowiedz się, czy hotel akceptuje bon.
      Z doświadczenia: przedłużyliśmy nocleg w miejscu, gdzie spaliśmy. Przy pogawędce z kierownikiem obiektu spytałam o bon. Tak, można. Ale jeszcze nikomu się nie udało. Program wiesza się za każdym razem. To już było po opłaceniu przedłużonego pobytu (karta), wiec nie miał podstaw żeby ściemniać.
          • mysz1978 Re: bon turystyczny 15.08.20, 00:10
            no ale rezerwacja to pewnie nie tylko pobytu dziecka była więc mam pytanie - rezerwacja stricte za dziecko wyniosła minimum te 500zł? Tak to działa? Bo na przykład jakby w sumie za rezerwacje rodziny (przypuśćmy 2+1) płacić 1000zł (przypuśćmy po 400zł osoba dorosła i 200zł dziecko), to oni za dziecko wezmą tylko tyle ile wynosi rezerwcja "dziecięca"?
            • sol_13 Re: bon turystyczny 15.08.20, 08:27
              mysz1978 napisała:

> no ale rezerwacja to pewnie nie tylko pobytu dziecka była więc mam pytanie - r
              > ezerwacja stricte za dziecko wyniosła minimum te 500zł? Tak to działa? Bo na pr
              > zykład jakby w sumie za rezerwacje rodziny (przypuśćmy 2+1) płacić 1000zł (przy
              > puśćmy po 400zł osoba dorosła i 200zł dziecko), to oni za dziecko wezmą tylko
              > tyle ile wynosi rezerwcja "dziecięca"?

Nie wiem. Dlatego planuje wykorzystać go przy płatności głównej za kolejny wyjazd, nie przy rezerwacji.
            • jakis_wolny Re: bon turystyczny 27.08.20, 15:57
              mysz1978 napisała:

> no ale rezerwacja to pewnie nie tylko pobytu dziecka była więc mam pytanie - r
              > ezerwacja stricte za dziecko wyniosła minimum te 500zł? Tak to działa? Bo na pr
              > zykład jakby w sumie za rezerwacje rodziny (przypuśćmy 2+1) płacić 1000zł (przy
              > puśćmy po 400zł osoba dorosła i 200zł dziecko), to oni za dziecko wezmą tylko
              > tyle ile wynosi rezerwcja "dziecięca"?

Cały pobyt (2+1) wyniósł 1600. 500 poszło z bonu, 1100 dopłacilismy na miejscu. Chyba nie rozdzielano tego na rezerwacje dziecięcą (chcieli przedpłatę bonem, żeby kasa szybciej była, a nie dwa tygodnie po naszym wyjeździe).
    • slonko1335 Re: bon turystyczny 27.08.20, 15:45
      Zapłaciłam bez problemu za pobyt swój i córki że sniadaniami we wtorek. Trwało ze 2 minuty. Podajesz kod z wiadomości lub strony pue. Nikt nie sprawdzał z kim jestem oczywiście...Nie dziwię się więc wcale że kombinują z odsprzedawaniem bonów...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka