Dodaj do ulubionych

rolety dzień-noc

29.07.22, 22:42
Czy ematka posiada w oknach? Ostatnio na forum wnętrzarskim przeczytałam że to straszny obciach, na równi z szarymi wnętrzami czy dodatkami w stylu pseudo-glamour z pepco. I tak się zastanawiam, bo wcześniej nie widziałam w nich nic złego... może nie mam gustu i stylu smile.
Obserwuj wątek
    • jammer1974 Re: rolety dzień-noc 29.07.22, 22:51
      Na czym polegaja te rolety?
      Ps. Wlasnie pomalowalam sobie sciane na mocno szary kolor antracyt. Piekny. Tak mi sie podoba ze pojade dalej na przedpokoj i sypialnie.
    • bene_gesserit Re: rolety dzień-noc 29.07.22, 22:55
      Moim zdaniem są po prostu niepraktyczne w sensie - nie sprawdzają się.
      Ja myślę o roletach termicznych, ale nie jestem pewna. Praktyczne, ale mało urodziwe.

A kto wyznacza, co jest obciachem, a co nie jest? Bo to ciekawe.
      • jammer1974 Re: rolety dzień-noc 29.07.22, 23:03
        Mam termiczne. Bardzo przydatne. Wielka ulga. Z wygladu niczym sie nie roznia od normalnych. Ta podgumowana strona jest niewidoczna. Tzn.moze widoczna od zewnatrz ale jak je uzywam to jestem wewnatrz i jej nie widze. Wiec mi nie przeszkadza.
    • iberka Re: rolety dzień-noc 29.07.22, 23:05
      Mam na 2 oknach, myślałam o kolejnych 4, ale ponieważ w grę wchodzi tylko montaż na ramię, to słabo, bo całego okna nie otworzę.. .i narazie zostałam przy firankach uncertain.
      Na oknach gdzie są owe rolety spisują się b.dobrze.
    • taje Re: rolety dzień-noc 29.07.22, 23:10
      Nieważne czy modne, czy niemodne. One są po prostu brzydkie.
    • zona_mi Re: rolety dzień-noc 29.07.22, 23:40
      Mam w jednym z okiem - dla mnie są idealne, bo nie chcę ani firanek, ani żeby mi sąsiedzi z naprzeciwka się wgapiali.
      Białe, więc przepuszczają wystarczająco dużo światła nawet po zasłonięciu.
      Obciachowe? A kogo to obchodzi?
    • agniesia331 Re: rolety dzień-noc 29.07.22, 23:46
      Mam w białej kuchni biale z oknem na taras parter. Wyglądają minimalistycznie i mają ta zajęta że kuchnia zachodnia mocno nagrzana w lato sięniej nagrzewa. W kremowych opuszczanych była złota poświata i gorąco. Rodzina ma szatę i bezowe i te wyglądają średnio,jak u starych dziadkow
      .
    • zwyczajnamatka Re: rolety dzień-noc 30.07.22, 07:51
      Nie wiem czy niemodne, są po prostu brzydkie. Zwłaszcza te ciemnobrązowe, te widuję najczęściej.
    • figa_z_makiem99 Re: rolety dzień-noc 30.07.22, 07:54
      A co z praniem takich rolet? Myślałam nad tym, ale mam uczulenie na roztocza.
    • mondaymorning1987 Re: rolety dzień-noc 30.07.22, 07:59
      Ja mam ale tylko na wiatrołapie, bo tam sie okien nie otwiera, w mieszkaniu nie są praktyczne.
    • hande Re: rolety dzień-noc 30.07.22, 08:20
      Mam takie ecru i chwalę sobie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka