Dodaj do ulubionych

Ród Smoka

22.08.22, 20:53
Jest nieźle smile Pierwszy odcinek się broni, jeśli ktoś czytał Ogień i Krew. Już lubię Daemona smile
Obserwuj wątek
    • mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 22.08.22, 20:55
      Jezuuuuu, cc na żywca to nie było coś, co akurat koniecznie musiałam zobaczyć właśnie teraz! 😂

      (2 tygodnie przed własnym cc)
      • angazetka Re: Ród Smoka 22.08.22, 20:57
        Dzięki za ostrzeżenie, zaraz siadam do oglądania big_grin
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Ród Smoka 22.08.22, 20:58
        Nie przejmuj się w dzisiejszych czasach pozwola ci umrzeć wraz z dzieckiem a cesarki na żywca nie zrobią 🤭
        • nicknanowyrok Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:01
          Ten czarny Corlys trochę mi zgrzyta, ale rozumiem, że takie teraz czasy i bez tego serial nie dostałby finansowania wink
        • mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:04
          kryzys_wieku_sredniego napisał(a):

          > Nie przejmuj się w dzisiejszych czasach pozwola ci umrzeć wraz z dzieckiem a ce
          > sarki na żywca nie zrobią 🤭

          Jaka to jest smutna prawda w sumie.
      • sophia.87 Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:13
        OT
        Gratulacje i udanego porodu, dzieci rocznik 2022 są wspaniałe ☺
        • mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:15
          Dzięki!! ❤️
          Obyś miała racje wink
          • sophia.87 Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:39
            Oczywoscie, ze mam rację ☺, nasze najmłodsze szczescie ma pięć miesięcy ☺
            • szmytka1 Re: Ród Smoka 23.08.22, 16:14
              Nie to co cudzy obrzydliwy pomiot... Szkoda ze widoczność taka kiepska
              • lauren6 Re: Ród Smoka 23.08.22, 21:20
                To się nazywa ocieplenie wizerunku.

                Zaraz w innym wątku napisze o jakimś dziecku, że należy je zutylizować.
                • szmytka1 Re: Ród Smoka 24.08.22, 22:46
                  Moje utylizowala już kilka x 😆 wygasiłem ale nastąpiła albo kosmetyczna zmiana w nicku i jest nowe konto, albo jakiś błąd w wygaszaniu
      • ga-ti Re: Ród Smoka 22.08.22, 22:26
        To już wiem, czemu tak Ci gorąca smile
        Udanego rozwiązania, szczęścia i zdrowia dla Ciebie i Malucha smile
        • mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 23.08.22, 16:00
          ga-ti napisała:

          > To już wiem, czemu tak Ci gorąca smile
          > Udanego rozwiązania, szczęścia i zdrowia dla Ciebie i Malucha smile

          Dzieki ❤️


          (i przepraszam za OT, wyrwało mi się!)
    • 3-mamuska Re: Ród Smoka 23.08.22, 02:23
      Zgodzę się w tobą jest niezły.
    • larix_decidua77 Re: Ród Smoka 23.08.22, 15:36
      Bardzo mi się podobał, szkoda że będą wypuszczać po odcinku. Chyba na kolejne odcinki poczekam i obejrzę hurtem.
    • lauren6 Re: Ród Smoka 23.08.22, 15:50
      Serial póki co niezły, a sympatii do Daemona nie podzielam.
    • melisananosferatu Re: Ród Smoka 23.08.22, 15:57
      Matt Smith dziala mi na nerwy. Nie lubie tego typu urody, nic na to nie poradze. Ogladac bede, moze sie przekonam i do Matta, ktory zapewne jest dobrym aktorem ale mi sie za bardzo kojarzy z C.Pazura, ktorego totalnie nie trawie.
      • angazetka Re: Ród Smoka 23.08.22, 18:36
        Matt Smith wygląda tu jak dziecko Legolasa i Geralta.
        • melisananosferatu Re: Ród Smoka 23.08.22, 19:12
          To nawet nie chodzi o fryzure tylko ja nie lubie jego fizjonomii (bo tzw figure ma swietna). No tak mam i glupio mi z tym bo to nie jego wina, ze wyglada jak wyglada. I oczywiscie wiem, ze stu innym kobietom moze sie on bardzo podobac.
          • nicknanowyrok Re: Ród Smoka 23.08.22, 21:07
            Ja go lubię z Korony.
          • kozowna_na_henrykowce Re: Ród Smoka 23.08.22, 22:34
            Mój typ to też nie jest, ale w serialu bardzo krzywdzi go charakteryzacja. On niemal nie ma brwi i ma małe, głęboko osadzone oczy. W zestawieniu z białą peruką góra twarzy znika i rozlewa się, a na prowadzenie wychodzi szczęka i nos, i daje to trochę groteskowy efekt. W realu, w swoich naturalnych włosach wygląda dużo, dużo lepiej.
            • melisananosferatu Re: Ród Smoka 23.08.22, 22:48
              Znam go z doctora Who i the Crown in tez mi nie bangla. Zaloze sie, ze Matt teraz czyta ten watek i lka w poduszke, ze nie jest w typie jakiejs nosferatu😀
    • stephanie_harper2 Re: Ród Smoka 23.08.22, 16:52
      Oglądam wczoraj. podoba mi się. Szkoda tylko, że tydzień trzeba czekaćsad
    • myszu13 Re: Ród Smoka 23.08.22, 17:20
      Mnie trochę rozczarował. Za dużo przemocy. Spodziewałam się czegoś świeżego, a nie powielania schematów. Piszę to jako fanka książek i serialu "Gry o tron". Teraz wolę "Sandmana"wink
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Ród Smoka 23.08.22, 18:32
      Ale serio, mam ogladać po jednym odcinku na tydzień?
      Ehhhh ... poczekam do grudnia ;P
      Denerwują mnie zęby tej księżniczki, aparat bym jej zalożyla.
    • angazetka Re: Ród Smoka 23.08.22, 18:35
      Podobało mi się. Nie żeby zachwyciło, ale będę oglądać dalej.
      No i ej, brytyjscy aktorzy, to jest dla mnie ogromny plus.
    • kafana Re: Ród Smoka 23.08.22, 19:10
      Szkoda, ze HBO nie zrobiło wiedźmina.
      To jest inna klasa.
    • kozowna_na_henrykowce Re: Ród Smoka 23.08.22, 19:20
      Mnie też się podobało. Tylko ta przepowiednia o nadejściu Białych Wędrowców jakaś taka od czapy. Chyba że Martin w nadchodzących książkach coś o tym nadmieni, ale do tej pory przecież nic takiego nie było. I CGI smoków gorsze niż w GOT. Jak na razie mało imponujące były, takie wątłe, jaszczurkopodobne. Zwłaszcza smok Daemona, bo smok ksieżniczki jeszcze młody, więc może w późniejszych scenach Syrax będzie lepiej dopracowana. Szkoda że nie zobaczymy Baleriona w retrospekcajch, to musiałby być Drogon na mocnych sterydach.
      • cojapaczem Re: Ród Smoka 19.09.22, 13:35
        A mi sie Caraxes bardzo podoba smile
    • cojapaczem Re: Ród Smoka 19.09.22, 13:35
      Biedny Joffrey sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka