nicknanowyrok 22.08.22, 20:53 Jest nieźle Pierwszy odcinek się broni, jeśli ktoś czytał Ogień i Krew. Już lubię Daemona Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 22.08.22, 20:55 Jezuuuuu, cc na żywca to nie było coś, co akurat koniecznie musiałam zobaczyć właśnie teraz! 😂 (2 tygodnie przed własnym cc) Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: Ród Smoka 22.08.22, 20:57 Dzięki za ostrzeżenie, zaraz siadam do oglądania Odpowiedz Link Zgłoś
kryzys_wieku_sredniego Re: Ród Smoka 22.08.22, 20:58 Nie przejmuj się w dzisiejszych czasach pozwola ci umrzeć wraz z dzieckiem a cesarki na żywca nie zrobią 🤭 Odpowiedz Link Zgłoś
nicknanowyrok Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:01 Ten czarny Corlys trochę mi zgrzyta, ale rozumiem, że takie teraz czasy i bez tego serial nie dostałby finansowania Odpowiedz Link Zgłoś
mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:04 kryzys_wieku_sredniego napisał(a): > Nie przejmuj się w dzisiejszych czasach pozwola ci umrzeć wraz z dzieckiem a ce > sarki na żywca nie zrobią 🤭 Jaka to jest smutna prawda w sumie. Odpowiedz Link Zgłoś
sophia.87 Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:13 OT Gratulacje i udanego porodu, dzieci rocznik 2022 są wspaniałe ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:15 Dzięki!! ❤️ Obyś miała racje Odpowiedz Link Zgłoś
sophia.87 Re: Ród Smoka 22.08.22, 21:39 Oczywoscie, ze mam rację ☺, nasze najmłodsze szczescie ma pięć miesięcy ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
szmytka1 Re: Ród Smoka 23.08.22, 16:14 Nie to co cudzy obrzydliwy pomiot... Szkoda ze widoczność taka kiepska Odpowiedz Link Zgłoś
lauren6 Re: Ród Smoka 23.08.22, 21:20 To się nazywa ocieplenie wizerunku. Zaraz w innym wątku napisze o jakimś dziecku, że należy je zutylizować. Odpowiedz Link Zgłoś
szmytka1 Re: Ród Smoka 24.08.22, 22:46 Moje utylizowala już kilka x 😆 wygasiłem ale nastąpiła albo kosmetyczna zmiana w nicku i jest nowe konto, albo jakiś błąd w wygaszaniu Odpowiedz Link Zgłoś
ga-ti Re: Ród Smoka 22.08.22, 22:26 To już wiem, czemu tak Ci gorąca Udanego rozwiązania, szczęścia i zdrowia dla Ciebie i Malucha Odpowiedz Link Zgłoś
mamkotanagoracymdachu Re: Ród Smoka 23.08.22, 16:00 ga-ti napisała: > To już wiem, czemu tak Ci gorąca > Udanego rozwiązania, szczęścia i zdrowia dla Ciebie i Malucha Dzieki ❤️ (i przepraszam za OT, wyrwało mi się!) Odpowiedz Link Zgłoś
larix_decidua77 Re: Ród Smoka 23.08.22, 15:36 Bardzo mi się podobał, szkoda że będą wypuszczać po odcinku. Chyba na kolejne odcinki poczekam i obejrzę hurtem. Odpowiedz Link Zgłoś
lauren6 Re: Ród Smoka 23.08.22, 15:50 Serial póki co niezły, a sympatii do Daemona nie podzielam. Odpowiedz Link Zgłoś
melisananosferatu Re: Ród Smoka 23.08.22, 15:57 Matt Smith dziala mi na nerwy. Nie lubie tego typu urody, nic na to nie poradze. Ogladac bede, moze sie przekonam i do Matta, ktory zapewne jest dobrym aktorem ale mi sie za bardzo kojarzy z C.Pazura, ktorego totalnie nie trawie. Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: Ród Smoka 23.08.22, 18:36 Matt Smith wygląda tu jak dziecko Legolasa i Geralta. Odpowiedz Link Zgłoś
melisananosferatu Re: Ród Smoka 23.08.22, 19:12 To nawet nie chodzi o fryzure tylko ja nie lubie jego fizjonomii (bo tzw figure ma swietna). No tak mam i glupio mi z tym bo to nie jego wina, ze wyglada jak wyglada. I oczywiscie wiem, ze stu innym kobietom moze sie on bardzo podobac. Odpowiedz Link Zgłoś
kozowna_na_henrykowce Re: Ród Smoka 23.08.22, 22:34 Mój typ to też nie jest, ale w serialu bardzo krzywdzi go charakteryzacja. On niemal nie ma brwi i ma małe, głęboko osadzone oczy. W zestawieniu z białą peruką góra twarzy znika i rozlewa się, a na prowadzenie wychodzi szczęka i nos, i daje to trochę groteskowy efekt. W realu, w swoich naturalnych włosach wygląda dużo, dużo lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
melisananosferatu Re: Ród Smoka 23.08.22, 22:48 Znam go z doctora Who i the Crown in tez mi nie bangla. Zaloze sie, ze Matt teraz czyta ten watek i lka w poduszke, ze nie jest w typie jakiejs nosferatu😀 Odpowiedz Link Zgłoś
stephanie_harper2 Re: Ród Smoka 23.08.22, 16:52 Oglądam wczoraj. podoba mi się. Szkoda tylko, że tydzień trzeba czekać Odpowiedz Link Zgłoś
myszu13 Re: Ród Smoka 23.08.22, 17:20 Mnie trochę rozczarował. Za dużo przemocy. Spodziewałam się czegoś świeżego, a nie powielania schematów. Piszę to jako fanka książek i serialu "Gry o tron". Teraz wolę "Sandmana" Odpowiedz Link Zgłoś
kryzys_wieku_sredniego Re: Ród Smoka 23.08.22, 18:32 Ale serio, mam ogladać po jednym odcinku na tydzień? Ehhhh ... poczekam do grudnia ;P Denerwują mnie zęby tej księżniczki, aparat bym jej zalożyla. Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: Ród Smoka 23.08.22, 18:35 Podobało mi się. Nie żeby zachwyciło, ale będę oglądać dalej. No i ej, brytyjscy aktorzy, to jest dla mnie ogromny plus. Odpowiedz Link Zgłoś
kafana Re: Ród Smoka 23.08.22, 19:10 Szkoda, ze HBO nie zrobiło wiedźmina. To jest inna klasa. Odpowiedz Link Zgłoś
kozowna_na_henrykowce Re: Ród Smoka 23.08.22, 19:20 Mnie też się podobało. Tylko ta przepowiednia o nadejściu Białych Wędrowców jakaś taka od czapy. Chyba że Martin w nadchodzących książkach coś o tym nadmieni, ale do tej pory przecież nic takiego nie było. I CGI smoków gorsze niż w GOT. Jak na razie mało imponujące były, takie wątłe, jaszczurkopodobne. Zwłaszcza smok Daemona, bo smok ksieżniczki jeszcze młody, więc może w późniejszych scenach Syrax będzie lepiej dopracowana. Szkoda że nie zobaczymy Baleriona w retrospekcajch, to musiałby być Drogon na mocnych sterydach. Odpowiedz Link Zgłoś