chimba
10.05.05, 12:50
Zainteresowałam się osobą o nicku mama_radka, niestety kiedy przyszłam na
forum, ta Pani właśnie odchodziła, szkoda, bo niestety nie miałam szansy
bliższego poznania jej, tak to fakt, ma swoje forum prywatne, ale już od
jakiegoś czasu nie wpisała się tam, czyżby jej cos się stało? Trochę
poczytałam sobie jej posty (stare posty) i zauważyłam, ze sympatyczna z niej
kobieta, tylko miała jeden problem z teściową, i chyba dlatego nie była zbyt
lubiana na forum, bo to dało się zauważyć, czytając jej posty i odpowiedzi na
jej pytania. I tu pytanie czemu, nie tylko chodzi o mamę radka jest tak, że
niektórych osób się nie lubi tu na tym forum mimo, że nic złego Wam nie
zrobiły?