Dodaj do ulubionych

Fotelik samochodowy

19.09.05, 17:19
Młoda kończy za dwa tygodnie rok i należałoby kupić jej nowy fotelik.
Regolowane oparcie czy nie? jakiej firmy? Macie jakieś doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • kaka272 Re: Fotelik samochodowy 20.09.05, 09:53
      Jestem bardzo zadowolona z foteliku firmy deltim , jest to fotelik
      trzyczęsciowy do 15 kg jest mozliwośc lekiego przechyłu, takze da sie wyspać,
      młody jechał teraz nad morze i nie narzekał.Jak dziecko jest drobnej budowy to
      bardzo polecam.Kosztuje jakieś 500zł
      • rosie.rosie Re: Fotelik samochodowy 20.09.05, 22:17
        maxi cosi - to podobna druga w rankingu firma produkujaca dobre foteliki
        samochodowe - dobre a jednoczesnie ceny nie sa z kosmosu,
        my mamy maxi-cosi priori od 9kg i jestesmy na razie bardzo zadowoleni
        • polka3 Re: Fotelik samochodowy 20.09.05, 23:20
          maxi cosi poecam, do 18 kilogramów,prosty, solidny,niefrogi,oparcie regulowane-
          uzywam juz ponad 3 lata- Jaś ma 4i pół roku i dopiero teraz mu 18 kilo
          stuknęłosmile
          • goniag33 Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 13:27
            A ja używam,a raczej mój dwulatek od kiedy skończyl 9 miesięcy, fotelika Venus
            firmy Ramatti.Ma trzystopniowo regulowane oparcie.osłonki na pasy,można go
            montować przodem i tyłem do kierunku jazdy (co ważne przy małych
            dzieciach),można łatwo zdjąć pokrowiec do prania.Zapłaciłam za niego 250
            zł.Polecam z czystym sumieniem.
            • iwona-mama-majki Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 13:49
              My tez mamy Venus Ramatii i też jesteśmy bardzo zadowoleni smile
        • justimic Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 23:03
          też polecam maxi cosi priori
    • 5aga5 Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 23:08
      Dzięki kobietki. Jak tylko mój Pan i Władca znajdzie chwilę wolną ( no i mama
      pozwoli ) pojedziemy kupić chyba ten Maxi. Oczywiście o ile zostanę dopuszczona
      do głosu.
      • polka3 Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 23:31
        smile))) bądź bezczelna!!!!!!!!!!!
        • 5aga5 Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 23:34
          No polka! tym mnie rozbawiłaś. Dobra jesteś!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka