5aga5 19.09.05, 17:19 Młoda kończy za dwa tygodnie rok i należałoby kupić jej nowy fotelik. Regolowane oparcie czy nie? jakiej firmy? Macie jakieś doświadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaka272 Re: Fotelik samochodowy 20.09.05, 09:53 Jestem bardzo zadowolona z foteliku firmy deltim , jest to fotelik trzyczęsciowy do 15 kg jest mozliwośc lekiego przechyłu, takze da sie wyspać, młody jechał teraz nad morze i nie narzekał.Jak dziecko jest drobnej budowy to bardzo polecam.Kosztuje jakieś 500zł Odpowiedz Link Zgłoś
rosie.rosie Re: Fotelik samochodowy 20.09.05, 22:17 maxi cosi - to podobna druga w rankingu firma produkujaca dobre foteliki samochodowe - dobre a jednoczesnie ceny nie sa z kosmosu, my mamy maxi-cosi priori od 9kg i jestesmy na razie bardzo zadowoleni Odpowiedz Link Zgłoś
polka3 Re: Fotelik samochodowy 20.09.05, 23:20 maxi cosi poecam, do 18 kilogramów,prosty, solidny,niefrogi,oparcie regulowane- uzywam juz ponad 3 lata- Jaś ma 4i pół roku i dopiero teraz mu 18 kilo stuknęło Odpowiedz Link Zgłoś
goniag33 Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 13:27 A ja używam,a raczej mój dwulatek od kiedy skończyl 9 miesięcy, fotelika Venus firmy Ramatti.Ma trzystopniowo regulowane oparcie.osłonki na pasy,można go montować przodem i tyłem do kierunku jazdy (co ważne przy małych dzieciach),można łatwo zdjąć pokrowiec do prania.Zapłaciłam za niego 250 zł.Polecam z czystym sumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
iwona-mama-majki Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 13:49 My tez mamy Venus Ramatii i też jesteśmy bardzo zadowoleni Odpowiedz Link Zgłoś
5aga5 Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 23:08 Dzięki kobietki. Jak tylko mój Pan i Władca znajdzie chwilę wolną ( no i mama pozwoli ) pojedziemy kupić chyba ten Maxi. Oczywiście o ile zostanę dopuszczona do głosu. Odpowiedz Link Zgłoś
5aga5 Re: Fotelik samochodowy 21.09.05, 23:34 No polka! tym mnie rozbawiłaś. Dobra jesteś!!! Odpowiedz Link Zgłoś