Dodaj do ulubionych

Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw

31.01.06, 09:21
To bylo fajne forum, ale widze, ze komus sie nudzi...
Poza tym temat panny obraly sobie prymitywny, znizajac forumowe dyskusje do
problemow z "mezem chamem"...
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:33
      Chciałam zauważyć, że męża chama niejedna w tym kraju ma w domu, podobnie jak
      alkoholika czy synka mamuni o dwóch lewych rękach. IMO dobrze, że dziewczyny w
      końcu przestają się wstydzić czy obwiniać tylko piszą/mówią/szukają pomocy.
    • moofka Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:36
      krytykowac kazdy potrafi
      moze zaproponujesz pasjonujący temat na wysokim poziomie, który odwroci uwage
      wszystkich od meza chama?
      poza tym, wybacz, jakos nie kojarze twojego nicka ze szczególnie wysoką sztuką
      dyskutowania, ani "dawniej" ani mniej niedawniej
      chyba ze kto inny kojarzy, to sorry
      • ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:43
        Chodzilo mi o to, ze panny nasmiewaja sie z "problemu", a moze niektore maja
        rzeczywiscie taki problem, wiec moze byc to niemile... Ot tyle.
        Moofka, jezeli nie kojarzysz, to trudno. Co do pasjonujacych tematow, to bylo
        tu ich sporo. Coz, nie naleze do koleczka wzajemnie sie adorujacych... I nie
        jest mi z tym zle smile.
        • rita75 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:45
          ciociapolcia napisała:

          > Chodzilo mi o to, ze panny nasmiewaja sie z "problemu",

          kto? gdzie? jak?
          Nazwiska!
          • ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:53
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35092853
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35860278
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35879839
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35856529
            • moofka Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:56
              i o co ci chodzi?
              ze sie nie podoba?
              załoz sobie forum prywatne ciocipolci i tam pisz sobie swoje mądrosci na
              wysokim poziomie
              to takie proste...
              • ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:58
                Nie musze miec prywatnego, wystarczy, ze do tego mam dostep, nie chodzi tez o
                wysokie loty, a o to ze kogos w swoich zartach latwo uracic w ten sposob...
                • moofka Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:00
                  ciebie kto urazil konkretnie?
                  • ciociapolcia j/w 31.01.06, 10:01

                    • moofka Re: j/w 31.01.06, 10:04
                      to pochrząkiwanie skrótami jest rewelacyjną wymianą poglądów na wysokim
                      poziomie w twojej opinii?
                      • ciociapolcia Re: j/w 31.01.06, 10:05
                        A co mam napisac referat?
                        • moofka Re: j/w 31.01.06, 10:08
                          ciociapolcia napisała:

                          > A co mam napisac referat?
                          ______________________
                          nie tylko jak sie stęka, ze sie nie podoba i tym samym chce pouczac dorosłych
                          ludzi, to warto miec jakies argumenty
                          ale wlasciwie mnie one srdenio interesują wiec zycze milego dnia i bez odbioru
                          • ciociapolcia Re: j/w 31.01.06, 10:10
                            Jezeli temat cie nie interesowal, to po co zagladalas... Przeciez to
                            standartowa odpowiedz zlosliwych na tym forum.
                            • moofka Re: j/w 31.01.06, 10:13
                              temat był ciekawy, na kazdy temat mozna ciekawie rozmawiac
                              ale ty chrząkasz, nie dyskutujesz smile
                              i to jest nieciekawe
                              teraz juz to wiem i ide zaglądac gdzie indziej
                              bo widze ze ty koniecznie chcesz sie z kims posprzeczac
                              a ja nie

                              • ciociapolcia Re: j/w 31.01.06, 10:21
                                Wlasnie o to w tym wszystkim chodzilo, ze ja nie chcialam sie z nikim klocic.
                                Wystarczajaco wiele razy zostalam tu obrazona...
    • rita75 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:42
      To zapodaj jakis temat, który by był wyższych lotów i by nie znizal forumowych
      dyskusji do problemow z "mężem chamem".
      • ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:46
        No raczej wyzszych, w porownaniu z kurkami_ko_ko, swiniami_chrum_chrum itp.
        Ale skoro nie, to przepraszam, nie zasmiecam wam.
        • kura_ko_ko Ciociupolciu 31.01.06, 10:16
          Dlaczego ładujesz wszystkich do jednego worka?
          co jest nie tak z tematami, które poruszyłam?
          obraziłąm kogoś? kogo? Nikt nie pisał, ze czuje się urazony moimi
          przemyśleniami. z nikim się nie pokłociłam i staram się być przyjemna.
          O co Ci chodzi tak szczerze?

          krowa_mu_mu TO NIE JA!
          • polka3 Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:33
            Pewnie cioci właśnie o to chodzi-poprzez to,że jesteś miła i z nikim się nie
            pokłóciłaś przyczyniasz się to tego,że na forum mamy kółko wzajemnej adoracji...
            Do wszystkiego się można przyczepićsmile
            • moofka Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:35
              polka3 napisała:

              > Pewnie cioci właśnie o to chodzi-poprzez to,że jesteś miła i z nikim się nie
              > pokłóciłaś przyczyniasz się to tego,że na forum mamy kółko wzajemnej
              adoracji..
              > .
              > Do wszystkiego się można przyczepićsmile
              ________________
              kogo tu kłuje, ze sie ktos adoruje?
              moze tego co tez by sie chciał poadorowac, tylko jakos chętnych brak tongue_out
              • ciociapolcia Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:38
                Moffka, mialo juz cie tu nie byc smile.
                • moofka Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:40
                  ciociapolcia napisała:

                  > Moffka, mialo juz cie tu nie byc smile.
                  _________________
                  to prosze mnie wygasic
                  teraz juz nie tobie odpowiadam, jak lawto zauwazyc tongue_out
                  • ciociapolcia Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:44
                    Ale w moim beznadziejnym watku wink
                    • kura_ko_ko Re: Ciociupolciu 31.01.06, 11:12
                      Dlaczego beznadziejnym? raczej integrującym wink
                      Bardzo integrujace jest dla mnie czemu uogólniasz i co tak naprawde leży Ci na
                      serduszku?
                    • balba_77 Re: Ciociupolciu 31.01.06, 11:33
                      hi hi ten wątek w momencie kiedy wcisnęłaś enter przesał być Twój a stał się
                      własnością AGORY ;D
              • e_r_i_n Re: Ciociupolciu 31.01.06, 11:28
                Adoruje Cie moofko, a co smile Kochana Ty moje (to tak, zeby bylo miiiło wink).
    • czajkax2 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:57
      Ja widzę ze i tobie się nudzismile
      • ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:00
        Nie, nie nudzi mi sie...
        • ledzeppelin3 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:28
          ciociapolcia nie zadzieraj z Uśmiechniętymi Mamciami, bo Ci tak wezmą i zrobią
          jak Sowie, proszę Ciebie!
          • ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:32
            juz sie do tego zabraly smile
          • nchyb Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 11:12
            A co zrobiły Sowie, bo nie wiem?
            • ledzeppelin3 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 11:31
              No właśnie, żeby chociaż coś ciekawego...
    • inia25 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:31
      Zawsze forum możesz zmienić. Tego typu fora są na róznych portalach. Więc w
      czym problem? A jeśli jakiś temat sie nie podoba, to można wątek ominąć tak?
      Czy klawiaturka z myszka przy Twoim kompie zmówiły się i otweiraja same każdy
      post?
      • ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:32
        Odp. masz wyzej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka