Dodaj do ulubionych

recepta na cały rok

IP: *.* 25.03.03, 17:55
Bierzemy 12 miesięcy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku, po czym rozkrawamy na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok. Kazdy dzień przyrządzamy osobno z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. do tego dodajemy 3 łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarnko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dużą ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki.Katharina Elizabeth Goethe
Obserwuj wątek
    • Gość: MODZIARA Re: recepta na cały rok IP: *.* 25.03.03, 18:01
      Witaj. Skąd u Ciebie tyle optymizmu (zazdroszczę Ci). Też tak bym chciała, ale ostatnio ciężko. Postaram sie zastosować do tej recepty.Pozdrawiam
    • Gość: admin Re: recepta na cały rok IP: *.* 25.03.03, 18:32
      piękne
    • Gość: Olinek Re: recepta na cały rok IP: *.* 26.03.03, 09:34
      Tak, piękne...Można by też umieścić na forum z przepisami ;)
    • Gość: eBeata Re: recepta na cały rok IP: *.* 26.03.03, 11:06
      A jak zakalec wyjdzie? ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka