Witam,
Mam zamiar wyslac po raz pierwszy moje malenstwo do przedszkola (mam czas do
jutra

Juz teraz wiem, ze jest wiecej chetnych niz miejsc. Jakas komisja
czy cos takiego bedzie decydowala o tym, kto sie dostanie a kto nie. Czy
wiecie moze czym dokladnie sie oni kieruja? Jakie argumenty sa za, a jakie
przeciw? Czy jak mieszkanie jest duze to dobrze, czy zle? Czy jak rodzice
pracuja cale dnie to lepiej czy gorzej? Macie jakies w tym doswiadczenie?