agata7712 09.07.07, 08:15 Wczoraj 2 razy próbowałam napisac wątek, wchodził, a potem, że nie istnieje dana wiadomość.Czy coś nie tak robie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bunny.tsukino Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:19 Ano bo forum ma przesyt kinderkami,frytkami, łups Frytkami, teściowymi i mebelkami Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:20 moze masz jakis problem z serwerem? Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:22 Ja sie na tym nie znam ale musze powiedzieć, żeby mąż jakoś to sprawdził, teraz niby jest ok, wczoraj chciałam jednak wyslac post i najpierw sie pojawiał, a potem znikal nagle, w miedzyczasie jak go chcialam otworzyć, to mi wychodzilo, ze post skasowany, ale był widoczny, dlatego pytam Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:25 ja mam tez czesto problemy z gazeta, szczegolnie w weekedny-pewnie przez zbyt duza frekwencje. juz sie do tego przyzwyczailam kiedys mialam nawet przez kilka dni zablokowana gazete bo byly jakies problemy... Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:26 To moż ejuż teraz będzie ok Pewnie faktycznie wczoraj coś się popituliło Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:21 Czy to znaczy, ż eteraz wykasujecie wszystko co napisze? Naprawde nie warto było sie upierac, żeby tutaj zostać ... Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:23 ???? nie rozumiem o co ci chodzi? z tego co wiem, to co napiszesz, moze przeniesc lub wykasowac tylko moderator nie forumowiczki. Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:25 Myślałam, ż e celowo to napisalas, bo sie umówilyscie przeciwko mnie .... Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:27 ze co celowo napisalalma? nie zam dziewczyn wiec jak mialam sie z nimi umawiac? nie powinnas sie od razu denerwowac i myslec, ze wszyscy sa przeciwko tobie. internet czasami zle funkcjonuje gdy jest przeladowany i ten ptoblem, ktory ty wczoraj mialas, mamja czesto takze i inne forumowiczki. Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:33 Mnie ta ciąża wykonczy caly czas mam jazdy jakieś, wybaczcie Odpowiedz Link Zgłoś
bunny.tsukino Ot Agatko 09.07.07, 08:29 Skąd to uwielbienie do imienia Antoni.. Najpierw Antoś teraz Jagna Antonia.. Ktos w rodzinie ma takie silne lobby.. Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Ot Agatko 09.07.07, 08:35 Odczep sie, dobrze? Nie podoba Ci sie imie? To moja sprawa! Odpowiedz Link Zgłoś
bunny.tsukino Nie podoba 09.07.07, 08:38 Jeszcze w przypadku jednego dziecka, ok. ale 2. Dziwne to. a już Jagna Antonina,bleee, nie boisz się, że wywiozą Ci kiedyś córkę na gnoju, a potem zgilotynują ) Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Nie podoba 09.07.07, 08:46 No wiesz, już Twoja złośliwość przekracza granice, czy ja Ci dokuczam? Nie musi Ci sie podobać, nie Twoje dziecko, nie Twoja sprawa. Nie którzy jednak tak mają, że lubią się we wszytsko obcym wtrącać ... Odpowiedz Link Zgłoś
ewcialinka agata7712 09.07.07, 10:25 niestety takie to forum jest..a moze inaczej takie osoby tu pisza i czasem to az się zastanawiam czy one sie tu wyżywają po nieudanym dniu? czy takie jadowite z natury....bo doczepic sie do wszystkiego potrafią az czasem nie na temat pisza .. Odpowiedz Link Zgłoś
monia145 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:24 Agato, naprawdę zejdź na ziemię..czy myslisz, ze jesteś aż tak inna, że sprawy ewnetualnego bana przyznanego Ci, byłyby inaczej załatwiane niz w przypadku pozostałych forumowiczek?P Nie popełniłas tutaj niczego, za co mianoby Cię kasować....pewnie miałas jakis problem z serwerem...mnie też wczoraj opornie działał net i ciągle wylogowywał system. Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:28 No właśnie mam nadzieje, że bana nie dostane Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:36 A ja mam to gdzieś, co Ty ... nie wykurzycie mnie stąd, bo Wam sie tak podoba, bo WAM zawadzam. Na szczęscie nie wszystkim ... Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:39 Jakie WY... Jakie wykurzycie.... Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:47 To czemu jesteście niemiłe, juz o nic nie moge spytać, zeby nie dostać po nosie za to ... Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:50 Pytasz,dostajesz odpowiedź.Ale wszędzie węszysz spisek. Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:57 Tak, ciekawe czemu teraz jedna z Was obraza mnie, że beznadziejne daję imiona dzieciom ... Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:58 to przestan reagowc na to. ignoruj. Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:04 agata7712 napisała: > Tak, ciekawe czemu teraz jedna z Was obraza mnie, że beznadziejne daję imiona > dzieciom ... Naprawdę obchodzi cię co jakiś nick myśli o imionach twoich dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś
bunny.tsukino Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:37 Nie beznadziejne. Ja się po prostu dziwię parciu na takie samo imię dla 2 jakby nie było. Spytałam, nie dostałam odpowiedzi, tylko zaczepne "odczep się. nie podoba ci się?" No to odpisałam, że nie bardzo. ale wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje. Mi się bardzo podoba imię witor, ale już rodzeństwo np wiktor i anna wiktoria bleee. Odpowiedz Link Zgłoś
demonii Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:40 Na bana trzeba zasłużyć )) Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:57 Czy to znaczy, ż eteraz wykasujecie wszystko co napisze? Naprawde nie warto było sie upierac, żeby tutaj zostać ... zbyt impulsywnie podchodzisz do wszystkiego, wszedzie weszysz spisek. nawet dokladnie nie zbadalas przyczyny a juz obwiniasz wszystkie, ze to one niby po ciuchu gdzies tak kasuja twoje watki... zakladajac kazdy post wychodzisz z zalozenia, ze zaraz cie wszystkie zlinczuja. nie dziw sie wiec, ze jest taki odzew jaki jest... Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:11 Na forum zdarzają się co jakiś czas zawirowania, wylogowywania itp rzeczy. Jeżeli chodzi ci o watek z linkiem do Allegro to skasowałam go ja. Na forum nie można zakładac watków z linkami do Allegro, takie watki traktowane sa jako reklama. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:38 Chciałam tylko pokazac, o co mi chodzi Jesli zbyt impulsywnie podchodze do waszych wypowiedzi, to przepraszam, może niezbyt dobrze dałam sie poznac, nie od najlepszehj strony, ale mnie strasznie wszystko denerwuje, w poprzedniej ciąży też tak miałam i po urodzeniu Antosia także, a tu ledwie doszlam do równowagi już znó jestem w cizy i znów nie nerwy szarpią Przepraszam wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
madzi1983 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 10:32 <<ale mnie strasznie wszystko denerwuje, w poprzedniej ciąży też tak miałam i po urodzeniu Antosia także, a tu ledwie doszlam do równowagi już znó jestem w cizy i znów nie nerwy szarpią >> skoro tak przezywasz forumowanie to daj sobie spokój. Szkoda ciebie a przede wszytskim dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
emilly4 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 12:23 agata7712 napisała: > Chciałam tylko pokazac, o co mi chodzi > > Jesli zbyt impulsywnie podchodze do waszych wypowiedzi, to przepraszam, może > niezbyt dobrze dałam sie poznac, nie od najlepszehj strony, ale mnie strasznie > wszystko denerwuje, w poprzedniej ciąży też tak miałam i po urodzeniu Antosia > także, a tu ledwie doszlam do równowagi już znó jestem w cizy i znów nie nerwy > szarpią > Przepraszam wszystkich. JESLI TAK TO PROPONUJE LYKAC MAGNEZ B6,JESC GORZKA CZEKOLADE I POPIJAC HERBATKI Z MELISY. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanna56 U mnie coś się dzieje 09.07.07, 12:28 i to nie tylko na e-mamie, na innych forach też. Otwieram stronę i od 3 dni mam datę 5 lipca, nie widzę też wszystkich wiadomości póki się nie zaloguję. Co jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
iskierka40 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 12:40 Nie denerwuj sie tak mocno kobieto, jesteś w ciąży nie stresuj dziecka,daj na luz!!!!imiona rzecz gustu rówie dobrze może ktoś napisac ze Oliwia czy Zofia brzydkie, może popijaj melise na uspokojenie, skonsultuj z lekarzem czy możesz!! Odpowiedz Link Zgłoś