Dodaj do ulubionych

Czy coś się dzieje z forum?

09.07.07, 08:15
Wczoraj 2 razy próbowałam napisac wątek, wchodził, a potem, że nie istnieje
dana wiadomość.Czy coś nie tak robie?
Obserwuj wątek
    • bunny.tsukino Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:19
      Ano bo forum ma przesyt kinderkami,frytkami, łups Frytkami, teściowymi i
      mebelkami smile
      • beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:20
        moze masz jakis problem z serwerem?
        • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:22
          Ja sie na tym nie znam wink ale musze powiedzieć, żeby mąż jakoś to sprawdził,
          teraz niby jest ok, wczoraj chciałam jednak wyslac post i najpierw sie
          pojawiał, a potem znikal nagle, w miedzyczasie jak go chcialam otworzyć, to mi
          wychodzilo, ze post skasowany, ale był widoczny, dlatego pytam uncertain
          • beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:25
            ja mam tez czesto problemy z gazeta, szczegolnie w weekedny-pewnie przez zbyt
            duza frekwencje. juz sie do tego przyzwyczailam smile kiedys mialam nawet przez
            kilka dni zablokowana gazete bo byly jakies problemy...
            • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:26
              To moż ejuż teraz będzie ok smile Pewnie faktycznie wczoraj coś się popituliło smile
      • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:21
        Czy to znaczy, ż eteraz wykasujecie wszystko co napisze? Naprawde nie warto
        było sie upierac, żeby tutaj zostać ...
        • beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:23
          ???? nie rozumiem o co ci chodzi? z tego co wiem, to co napiszesz, moze
          przeniesc lub wykasowac tylko moderator nie forumowiczki.
          • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:25
            Myślałam, ż e celowo to napisalas, bo sie umówilyscie przeciwko mnie ....
            • beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:27
              ze co celowo napisalalma? nie zam dziewczyn wiec jak mialam sie z nimi
              umawiac? smile
              nie powinnas sie od razu denerwowac i myslec, ze wszyscy sa przeciwko tobie.
              internet czasami zle funkcjonuje gdy jest przeladowany i ten ptoblem, ktory ty
              wczoraj mialas, mamja czesto takze i inne forumowiczki.
              • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:33
                Mnie ta ciąża wykonczy wink caly czas mam jazdy jakieś, wybaczcie wink
            • bunny.tsukino Ot Agatko 09.07.07, 08:29
              Skąd to uwielbienie do imienia Antoni.. Najpierw Antoś teraz Jagna Antonia..
              Ktos w rodzinie ma takie silne lobby..
              • agata7712 Re: Ot Agatko 09.07.07, 08:35
                Odczep sie, dobrze? Nie podoba Ci sie imie? To moja sprawa!
                • bunny.tsukino Nie podoba 09.07.07, 08:38
                  Jeszcze w przypadku jednego dziecka, ok. ale 2. Dziwne to. a już Jagna
                  Antonina,bleee, nie boisz się, że wywiozą Ci kiedyś córkę na gnoju, a potem
                  zgilotynują wink)
                  • agata7712 Re: Nie podoba 09.07.07, 08:46
                    No wiesz, już Twoja złośliwość przekracza granice, czy ja Ci dokuczam? Nie musi
                    Ci sie podobać, nie Twoje dziecko, nie Twoja sprawa. Nie którzy jednak tak
                    mają, że lubią się we wszytsko obcym wtrącać ...
                    • ewcialinka agata7712 09.07.07, 10:25
                      niestety takie to forum jest..a moze inaczej takie osoby tu pisza i czasem to
                      az się zastanawiam czy one sie tu wyżywają po nieudanym dniu? czy takie
                      jadowite z natury....bo doczepic sie do wszystkiego potrafią az czasem nie na
                      temat pisza ..
        • monia145 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:24
          Agato, naprawdę zejdź na ziemię..czy myslisz, ze jesteś aż tak inna, że sprawy
          ewnetualnego bana przyznanego Ci, byłyby inaczej załatwiane niz w przypadku
          pozostałych forumowiczek?winkP
          Nie popełniłas tutaj niczego, za co mianoby Cię kasować....pewnie miałas jakis
          problem z serwerem...mnie też wczoraj opornie działał net i ciągle wylogowywał
          system.
          • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:28
            No właśnie mam nadzieje, że bana nie dostane smile
            • gryzelda71 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:32
              Ja przeciwnie...wink
              • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:36
                A ja mam to gdzieś, co Ty ... nie wykurzycie mnie stąd, bo Wam sie tak podoba,
                bo WAM zawadzam. Na szczęscie nie wszystkim ...
                • kamilchen Re: kobieto o co ci chodzi??? 09.07.07, 08:39
                • gryzelda71 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:39
                  Jakie WY...
                  Jakie wykurzycie....
                  • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:47
                    To czemu jesteście niemiłe, juz o nic nie moge spytać, zeby nie dostać po nosie
                    za to ...
                    • gryzelda71 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:50
                      Pytasz,dostajesz odpowiedź.Ale wszędzie węszysz spisek.
                      • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:57
                        Tak, ciekawe czemu teraz jedna z Was obraza mnie, że beznadziejne daję imiona
                        dzieciom ...
                        • beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:58
                          to przestan reagowc na to. ignoruj.
                        • gryzelda71 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:04
                          agata7712 napisała:

                          > Tak, ciekawe czemu teraz jedna z Was obraza mnie, że beznadziejne daję imiona
                          > dzieciom ...

                          Naprawdę obchodzi cię co jakiś nick myśli o imionach twoich dzieci?
                        • bunny.tsukino Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:37
                          Nie beznadziejne. Ja się po prostu dziwię parciu na takie samo imię dla 2 jakby
                          nie było. Spytałam, nie dostałam odpowiedzi, tylko zaczepne "odczep się. nie
                          podoba ci się?" No to odpisałam, że nie bardzo. ale wiadomo, że o gustach się
                          nie dyskutuje. Mi się bardzo podoba imię witor, ale już rodzeństwo np wiktor i
                          anna wiktoria bleee.
            • demonii Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:40
              Na bana trzeba zasłużyć smile))
              • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:49
                Ech ...
        • beniusia79 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 08:57
          Czy to znaczy, ż eteraz wykasujecie wszystko co napisze? Naprawde nie warto
          było sie upierac, żeby tutaj zostać ...

          zbyt impulsywnie podchodzisz do wszystkiego, wszedzie weszysz spisek. nawet
          dokladnie nie zbadalas przyczyny a juz obwiniasz wszystkie, ze to one niby po
          ciuchu gdzies tak kasuja twoje watki... zakladajac kazdy post wychodzisz z
          zalozenia, ze zaraz cie wszystkie zlinczuja. nie dziw sie wiec, ze jest taki
          odzew jaki jest...
    • czajkax2 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:11
      Na forum zdarzają się co jakiś czas zawirowania, wylogowywania itp rzeczy.

      Jeżeli chodzi ci o watek z linkiem do Allegro to skasowałam go ja. Na forum
      nie można zakładac watków z linkami do Allegro, takie watki traktowane sa jako
      reklama.

      Pozdrawiam
      • agata7712 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 09:38
        Chciałam tylko pokazac, o co mi chodzi smile

        Jesli zbyt impulsywnie podchodze do waszych wypowiedzi, to przepraszam, może
        niezbyt dobrze dałam sie poznac, nie od najlepszehj strony, ale mnie strasznie
        wszystko denerwuje, w poprzedniej ciąży też tak miałam i po urodzeniu Antosia
        także, a tu ledwie doszlam do równowagi już znó jestem w cizy i znów nie nerwy
        szarpią uncertain
        Przepraszam wszystkich.
        • madzi1983 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 10:32
          <<ale mnie strasznie
          wszystko denerwuje, w poprzedniej ciąży też tak miałam i po urodzeniu Antosia
          także, a tu ledwie doszlam do równowagi już znó jestem w cizy i znów nie nerwy
          szarpią uncertain>>

          skoro tak przezywasz forumowanie to daj sobie spokój. Szkoda ciebie a przede
          wszytskim dziecka.
        • emilly4 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 12:23
          agata7712 napisała:

          > Chciałam tylko pokazac, o co mi chodzi smile
          >
          > Jesli zbyt impulsywnie podchodze do waszych wypowiedzi, to przepraszam, może
          > niezbyt dobrze dałam sie poznac, nie od najlepszehj strony, ale mnie
          strasznie
          > wszystko denerwuje, w poprzedniej ciąży też tak miałam i po urodzeniu Antosia
          > także, a tu ledwie doszlam do równowagi już znó jestem w cizy i znów nie
          nerwy
          > szarpią uncertain
          > Przepraszam wszystkich.

          JESLI TAK TO PROPONUJE LYKAC MAGNEZ B6,JESC GORZKA CZEKOLADE I POPIJAC HERBATKI
          Z MELISY.
          • zuzanna56 U mnie coś się dzieje 09.07.07, 12:28
            i to nie tylko na e-mamie, na innych forach też. Otwieram stronę i od 3 dni mam
            datę 5 lipca, nie widzę też wszystkich wiadomości póki się nie zaloguję. Co
            jest???
    • iskierka40 Re: Czy coś się dzieje z forum? 09.07.07, 12:40
      Nie denerwuj sie tak mocno kobieto, jesteś w ciąży nie stresuj dziecka,daj na
      luz!!!!imiona rzecz gustu rówie dobrze może ktoś napisac ze Oliwia czy Zofia
      brzydkie, może popijaj melise na uspokojenie, skonsultuj z lekarzem czy możesz!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka