Dziewczyny jak się czujecie w swoim ciele po urodzeniu dziecka? U mnie waga wróciła do normalnej bardzo szybko. Zostały jakieś rozstępy tu i tam, no i wszystko jest niżej niż kiedyś

) Zaakceptowałyście się w 100%? Coś z tym robicie? Macie jakieś opory w sypialni?

Czy może to jak teraz wyglądacie jest Wam obojętne.