Dodaj do ulubionych

Puscilybyscie sie za milion baksow?

20.10.07, 22:01
albo lepiej euro wink
gdybyscie nie mialy zobowiazan w postaci malza i dzieci.
facet nie bylby oblesny i nie zadal niczego oblesnego.

ja na 99,9% tak.
Obserwuj wątek
    • morgen_stern Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:04
      Kochana, za milion baksów to bym i z oblesiem się puściła tongue_out
      Mocno wygórowane masz te warunki. Myślisz, że ktoś chciałby ci
      zapłacić te milion baksów? Musiałabyś, cholera, robić loda stulecia!
      • big__mama Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:07
        Za ten milion jestem w stanie zrobić loda stulecia obleśnemu
        facetowi smile
        • morgen_stern Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:09
          hehehehehehe
      • zemfira_ [...] 20.10.07, 22:09
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • morgen_stern Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:11
          > podobno k... to k... obojetnie za ile.

          Ja bym to skomentowała subtelniej - każdy ma swoją cenę wink
    • demarta Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:08
      eeeeee, nie miałabym czasu..... tongue_outPPPP
      • patssi za funty i owszem.... 20.10.07, 22:11
        ale za 1 000.000 to słabo..za 6 na full smile
        • semijo Re: za funty i owszem.... 20.10.07, 22:21
          A ja nie. I mam alergie na stwierdzenia "że każdy ma swoja cenę".
          Ostatnio tym stwierdzeniem uraczyła mnie znajoma w kontekscie afery
          Sawickiej. Według niej każdy by wziął, bo kazdy ma jakąś cenę. Jeden
          skusi się na kilka tysięcy inny dopiero przy milionie.
          A ja wiem, że mam na tyle prosty kregosłup, że nie byłabym w stanie
          połasic się na taką kasę, tylko po to by bylo mi lepiej. Po prostu
          niektórzy tak mają..
    • kotbehemot6 Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:17
      Moja droga, bez męża i dzieci to nie jest puszczanie sie tylko wolność
      sexualnasmile))))
      Po drugie hmmm...no może , może....smile))))
      • patssi kotbehemot6 :)) 20.10.07, 22:21
        ej,no wolność seksualaną to ja mam zawsze...bo ja dziecko mam,a męża będę miała
        dopiero w czerwcu smilebig_grin
        • kotbehemot6 Re: kotbehemot6 :)) 20.10.07, 22:22
          ech ale zobowiązania masz-w postaci dziecka no i samca , więc ewentualne
          bzyknięcie sie z milionerem podpada pod puszczanie siesmile)))))
          • patssi Re: kotbehemot6 :DD 20.10.07, 22:30
            ale jakie wesele bym miała smile
            • kotbehemot6 Re: kotbehemot6 :DD 20.10.07, 22:35
              Wiadomo!!!!!!!smile)))))
              Osobiście mjaąc milion dolców czy tam euro, to właśnie bym nie miała wesela,
              tylko kazała się cmoknąc w d... i wybyła w ustronne miejsce gdzieś na świecie -
              a co, mając trochę forsy można byc ekscentrycznym, bo jak sę nie ma to się jest
              niegrzecznym ,tudziez chamem ostatnimsmile)))
              • patssi Re: kotbehemot6 :DD 20.10.07, 22:39
                Kochana,a kto by na nim zaśpiewał to moje....a potem bym powiedziała już
                mężowi,że nie ma co narzekać bo Roderick David Stewart za darmo nie grał smile)
    • mathiola Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:27
      Za milion to by mi nawet mąż i dzieci nbie przeszkadzali!
      Ale jednak gościu musiałby nie śmierdzieć
      • patssi Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:31
        no ze śmierdzącym to ja nie reflektuję...ale jak mln by miał dać to chyba
        pierszy obdarty by nie był smile
        • mathiola Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:38
          No rzeczywiście, masz rację z grubsza smile
          Chyba że miliarder ekscentryk, abnegat z wyboru smile
          Albo go mamusia nie nauczyła czystości, hie hie tongue_out
          • demarta Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:43
            albo gość z podejściem: płacę, to wymagam, zrobię się na obskura i
            niech panna pokaże co potrafi..... i ze nic jej tego miliona ne
            obrzydzi....
            • patssi demarta :DDD 20.10.07, 22:45
              no ale z prezerwatywą nie ? to sobie w nos tampony włożę i smród ujdzie smile
            • dorianne.gray Nieustraszeni? :P n/t 21.10.07, 11:51

    • sebaga Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:51
      gdybyśmy oboje z męzem byli na tak to tak.
    • lineczkaa Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:54
      no ba!
    • denea Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 20.10.07, 22:59
      Przy zachowaniu ww warunków to pewnie tak smile
      No i co, Zemfiro ? Puszczalskich w bród, tylko kasy niet ? winkwink
    • dag_dag Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 02:20
      ale z przyjemnoscia czy bez przyjemnosci? surprisedP
    • driadea Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 08:29
      Gdybym nie miała zobowiązań w postaci męża i dziecka to pewnie bym się puściła,
      nawet niekoniecznie za milion euro ;P
      Gdybym tylko nie była taka obleśna... wink
    • aluc Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 08:44
      że niby nie mając rodziny? i z nieobleśnym?
      zapewne nawet za darmo he he
      a jakby jeszcze miał zapłacić tyle szmalu, to na 300%
    • ewcia1976 Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 09:37
      Kiedyś miałam poważną propozycję za 10000 złotych i nie skorzystałam. Gdyby
      jednak ktoś zaproponowała by mi milion euro czy nawet złotych nawet bym się nie
      zastanawiała tylko poleciałabym za nim na skrzydłach.
      • morgen_stern Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 10:04
        heheh, to i ja się przyznam. Kiedy pracowałam w nocnym klubie, też
        miałam dwie propozycje za, o ile dobrze pamiętam, 5 i 10 tys. (w
        każdym razie sporo forsy). Nie żebym była taka piękna, moim zdaniem
        działała psychologia, męska ambicja, chęć popisania się przed
        kumplami - obu panów wkurzało to, że mogą mieć wszystkie laski na
        sali (i to za dużo mniejszą cenę), a tej kelnerki nie..
        Od pierwszego fościa się sama wykręciłam, z drugim miałam kłopoty.
        To był dobry klient, zostawiał sporo kasy i szef idiota wziął mnie
        na stronę i zaczął przekonywać, żebym poszła - "posiedzisz z nim
        trochę w pokoju, co ci szkodzi, korona ci z głowy nie spadnie".
        Skończyło się na tym, że się poryczałam gupia w łazience i chciałam
        się zwalniać wink W końcu dali mi spokój, ale i tak wszyscy pukali
        się w czoło.
        Obroniłam cnotę tongue_out
    • gryzelda71 Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 09:39
      99,9%zrobiłoby to mając zobowiazania w postaci męża i dziecismile))
    • zebra12 Ale kto tyle da? 21.10.07, 10:52
      ?
    • mma_ramotswe Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 11:52
      Ja na 99,9% nie.

      Ale ciekawe, czy ktoś by mnie chciałsmile
    • gemmavera Re: z zamkniętymi oczami ;)))) /nt 21.10.07, 12:07
    • fajka7 Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 12:09
      Jakby obiecal, ze sie potem ze mna ozeni...
      wink
    • gosika78 Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 12:19
      Zdecydowanie tak.
    • croyance Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 12:41
      Zdecydowanie nie.
      • semijo Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 12:45
        Croyance przywracasz mi wiarę w ludzismile
        • croyance Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 12:47
          Bardzo sie ciesze - chociaz zaraz znajdzie sie na pewno ktos, kto mi
          powie, ze nie wiem, co mowie, a jakbym zobaczyla milion dolarow, to
          bym zmiekla smile A fige!
    • mama_kotula Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 12:45
      To zależy co rozumiesz pod pojęciem "nie żądał niczego obleśnego" tongue_outPP
      Za milion jestem w stanie zrobić wszystko poza zabawami scatowymi tongue_out
      A jak obleśny... no to torba papierowa na łeb... albo dwie, jedna dla niego,
      jedna dla mnie big_grinDDDD
    • mufka51 Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 12:46
      Puściłabym się za połowę tej sumy
    • majmajka Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 15:01
      Hm?...Troche potargowalabym sie, zeby na puszczalska nie wyjscwink. A pozniej niech sie dzieje co chcewink
    • 18_lipcowa1 jasne, nawet gdybym miala meza i dzieci 21.10.07, 17:54
      przeciez to nie mydlo, a do konca zycia spokoj....wink)
      • aluc do jakiego końca życia? milion baksów?????? 21.10.07, 17:58
        przecież po dzisiejszym kursie to niewiele ponad dwa i pół miliona w
        rodzimej walucie, rozejdzie się szybciej, niż pomyślisz
        • 18_lipcowa1 Re: do jakiego końca życia? milion baksów?????? 21.10.07, 18:57
          aluc napisała:

          > przecież po dzisiejszym kursie to niewiele ponad dwa i pół miliona
          w
          > rodzimej walucie, rozejdzie się szybciej, niż pomyślisz
          mi by starczylo
    • moofka Re: Puscilybyscie sie za milion baksow? 21.10.07, 18:36
      i tylko tyle? za okragla banieczke?
      pefnie ze tak
      jeszcze bym mogla gotowac przez tydzien w samym fartuszku tongue_out
    • vharia Zależy z kim:P n/t 21.10.07, 18:46

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka