goniek.m
23.05.08, 21:57
Witam drogie mamy, wiem że forum to nie miejsce do podejmowania życiowych
decyzji, ale ostatnio biję się z myślami i pragnieniami, zastanawiam się nad
powiększeniem rodziny...
Mam już 2 letniego synka i teraz nasza sytuacja jest całkiem całkiem, wiem że
przy drugim dziecku będzie "trudniej" i tak się zastanawiam czy np dla mojego
malucha korzystniejsze będzie rodzeństwo pomimo czasami jakiś wyrzeczeń innych
czy może jednak dać sobie spokój aby mojemu maluchowi zapewnić wszystko czego
będzie potrzebował i co by chciał?
sama nie wiem, mój mąż uważa, ze lepiej dać dużo (wszystko) jednemu niż
skromniej a przy 2 dzieci, jak to było u was z takimi decyzjami?