Dodaj do ulubionych

Głupia sprawa z mężem

18.07.08, 11:50
Mam taki problem z mezem troche intymny ale on o tym nie chce
rozmawiac a mnie juz to irytuje,jestem w 33 tyg ciazy,a wkurz mnie
to ze maz od jakiegos miesiaca traktuje mnie jak
tredowata,mianowicie zero dotyku i czulosci a w tajemnicy oglada
sprosne filmy,czuje sie jak worek zero seksu,gdy tylko wspominam cos
na ten temat on sie wscieka,wolalabym zeby zamiast odgladc te durne
filmy przyszedl do mnie ale skoro nie chce to chyba oznacza ze dla
niego nie jestem juz kobieta,nie wiem czy to normalne u facetow
Obserwuj wątek
    • gabrysia5 ............... 18.07.08, 12:02
      Stosunki między partnerami zmieniają sie już gdy "dziecko jest w
      drodze", a jeszcze bardziej po jego narodzinach.Może być tak,że
      wzajemne stosunki ulegają wzbogaceniu,a uczucia poglłebiają się, ale
      może się również stać inaczej, partnerstwo nie wytrzyma konfrontacji
      z nowymi obciążeniami. Może byc też tak,że z wielkim brzuchem jesteś
      mniej atrakcyjna dla męża, co nie oznacza,ze cie nie kocha, pożąda
      itp.Są mężczyźni dla których żona w ciąży to kobieta w ciąży ,a juz
      nie kochanka.Mąż cie kocha.A że ogląda jakieś filmy czy cos
      tam.Niech oglada.Przecież cie nie zdradza.Nie szuka wrażeń w
      realu.Nie martw sie wszytsko wróci do normy.Ja bym porozmawiała z
      mężem.
    • taleksander Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 12:05
      U mnie ostatnie tyg. przed porodem to był niekończący się maraton (w miarę możliwości oczywiście). Mąż chciał się naseksić na zapas, bo wiedział, że po porodzie będzie miał parotygodniową przerwę.
      • gabrysia5 taleksander 18.07.08, 12:09
        aleś pocieszyła violetkę.....
        • taleksander Re: taleksander 18.07.08, 12:12
          Niech go uświadomi, że będzie musiał czekać po porodzie i też niech teraz się naużywa.
          Mój brat z kolei też swojej żony jakoś tak bał się dotknąć. Mówił "to jakby mi ktoś wlazł do domu i narzygał" smile Nie chciał dziecku domku wybrudzić smile Faceci się dziwni czasem...Nie ma co się łamać.
      • yoggi87 Re: Głupia sprawa z mężem 19.07.08, 13:53
        Moj maz sie po prostu bal mnie dotknac, gdy zaczynalam cokolwiek robic mowil, ze
        zmeczony itp. a filmiki ogladal po kryjomu, wiec przy ostatnim USG wypalilam w
        gabinecie "Panie doktorze, moj maz sie ze mna nie kocha, boi sie, ze zrobi mi
        krzywde"... Maz sie zrobil zielony ze zlosci i wstydu, ale po rozmowie z ginem
        zabral sie do roboty juz tego samego wieczoru smile
        Jesli o tym nie rozmawiacie, to skad masz wiedziec dlaczego tak jest? Rozmawiac,
        rozmawiac i jeszcze raz... tlumaczyc!
        • czarny.dora Re: Głupia sprawa z mężem 24.07.08, 06:27
          moj do dzisiaj oglada sprosne filmy i..... a do mnie przychodzi raz
          na tydzien tylko ze tu TO JA BYŁAM WSZYSTKIEMU WINNA- o0czywiscie.
          wiec sie pociesz moze w twoim przypadku bedzie inaczej. pozdrawiam
    • wioleta07 Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 12:22
      Moze i racja ze pozniej wszystko wroci do normy ale wyjatkowo w tej
      ciazy mialam potrzeby zblizenia i tez bym chciala sie naseksic na
      zapas a nie czekac az skonczy sie ciaza i polog a dlaczego moj maz
      odmawia to chyba tylko on wie bo nie chce ze mna pogadac tylko sie
      irytuje ze wogule chce o tym mowic
      • dzoaann Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 12:41
        może nie chce Ci bezposrednio powiedzieć, że z wielkim brzuchem go nie pociagasz?
        Spróbuj go "poderwać"- jakis miły wieczór, zaproponuj,że zrobisz mu masaż, ale
        wszystko na spokojnie i może do czegos dojdzie.
        Jesli facet sie nie da, to przyjdzie ci czekac i zobaczyć, co będzie po połogu.
        A co do rozmowy o tym, to tak bywa, że faceci nie chca o takich sprawach w ogóle
        gadac.
    • intuicja77 Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 12:41
      Jestem w stanie zrozumieć Twojego męża . Traktuje Cie teraz bardziej jak Matkę
      niż jak kochankę. Patrzy na Ciebie przez pryzmat twojego brzucha . Ma do tego
      prawo , musisz to uszanować . Ale porozmawiaj z nim - może są jakieś formy
      aktywności seksualnej które zaakceptuje?
      • verdana Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 13:14
        Są faceci, ktorych kobiety w ciąży nie pociagają. Są tacy, ktorzy
        mają opory, bo boja się zrobić krzywdę dziecku. Sa tez tacy, dla
        ktorych seks w zaawansowanej ciąży to trochę jak seks w obecnosci
        dziecka - jest im głupio.
    • wioleta07 Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 13:50
      wszystko sie zgadza tylko gdzie tu ma sie odnalezc kobieta,wychodzi
      na to ze nie dosc ze znosi uroki ciazy to jeszcze zostaje sama ze
      swoimi potrzebami i niech sobie radzi bo facet nie umie pogodzic sie
      ze zmianami w wygladzie zony,wkurza mnie to
      • gabrysia5 wioletko 18.07.08, 14:53
        mnie tez wkurza, ale taka to juz nasza "uroda".Pomysl sobie,ze
        silniejsza jesteś może ci to pomoże.Ja mam problem odwrotny.W ciąży
        seksu nadmiar (choc zabronione było , a my nieodpowiedzialni),a
        teraz za mało- na mój gust.
    • ewcia1976 Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 15:01
      A mój mąż gdy bylam ok 34 tygodnia ciąży powiedział mi, ze boi sie
      ze mną kochać. Strach przed zrobieniem dzieckiem krzywdy był większy
      od chęci współżycia (może bał się, że podbije Małej oko smile).
      • robbea1 Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 15:32
        U nas było tak samo, a jak ja uszkodzę, coś jej zrobię, boje się
        itd. itp?? i seksu brak niestety smile
    • marghe_72 Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 15:01
      A rozmawiałaś z nim?
    • marghe_72 Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 15:02
      ciemięga nie doczytałam, że mąz nie chce o tym rozmiawiać.
      Aczkolwiek innego wyjścia nie widzę..
    • balbina.x Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 15:40
      No u mnie było bardzo podobnie, tyle tylko, że oboje zachowywaliśmy się jak Twój mąż. A to dlatego, że oboje czuliśmy się dziwnie w intymnych sytuacjach, gdy na przykład maluch się w brzuchu poruszył. Takie to dla nas było krępujące, ta bliskość dziecka w trakcie seksu. I dlatego baaaardzo zmieniło się nasze życie seksualne pod koniec ciąży. Kochaliśmy się o wiele rzadziej i o wiele spokojniej. Co nie oznacza, że nawzajem na siebie nie "lecieliśmy", albo ja przestałam się M. podobać. Po prostu nie umieliśmy się zdobyć na taki seks, jak wcześniej mieliśmy.
      Dlatego spróbuj mimo wszystko porozmawiać ze swoim mężem. Może ta jego powściągliwość jest wynikiem troski o Ciebie i o dziecko? Może się boi, że Tobie albo maluchowi może się stać krzywda w trakcie stosunku? A może tak jak ja i mój M., jest to dla niego krępujące?
      No i postaraj się nie brać osobiście tego, że Twój M. ogląda pornografię. Mój M. też ogląda, i ja też, bodaj nawet częściej niż M. Dla mnie to jest forma relaksu smile)))
    • gagunia Re: Głupia sprawa z mężem 18.07.08, 21:57
      Mój też nie chciał. Do 5 mies było ok. Później juz miał w oczach strach smile
      Pierwsze dziecko i panikował, że coś się stanie, że bakterie jakieś, że
      przedwczesny poród itp. Częściowo sama byłam tego przyczyną, kiedy jak oparzona
      wyrwałam mu się, gdy dnia pewnego w szale namiętności mnie za mocno ścisnął wink
      Nie było sensu robić tego na siłę.
      • zales239 Re: Głupia sprawa z mężem 19.07.08, 20:25
        Mój też oglądał na kompie jakieś rozebrane kobitki ,w akcji z
        facetami i różne inne mieszanki.A ja leżałam w tym czasie w łóżku z
        wielkim brzuchem-9 miesiąc.Oczywiście nic nie wiedzialam.
        Potem kochaliśmy się a po wszystkim coś chcialam w kompie zrobić i
        kliknełam ostatni adres i wiecie co się ukazało du...y.
        Obraziłam się bardzo,ale potem mi przeszło.Małż nakręcił się nieżle
        przy tych obrazkach.
        Faceci już tak mają .
    • qunegunda Re: Głupia sprawa z mężem 24.07.08, 09:28
      Umów sie na randkę z innym, albo zamów prostytutka wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka