Dodaj do ulubionych

fajne imię

29.10.03, 15:30
wymieniajccie, wymyślajcie fajne imiona
nie może być obraźliwe i musi określać płeć dziecka np. dziewczynka TEA
kończymy na "a"
Obserwuj wątek
    • Gość: lola Re: fajne imię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 15:37
      Moje dziecko ogladając na polsacie reklame akcji charytatywnej wmawia mi ze
      FUNDACJA to imie wystepujacej tam dziewczynki.Tak wiec mój typ to Fundacja.
      • Gość: ewa Re: fajne imię IP: *.acn.pl 29.10.03, 17:49
        gazeta?
        • Gość: kwiat2003 Re: fajne imię IP: 212.122.214.* 29.10.03, 19:15
          kiedyś miałam sen,że jestem w ciąży i ze będę miała bliźnięta
          a imię miały mieć wspólne
          Brokuły
          smile))))))))))))))
    • Gość: monika Re: fajne imię IP: *.espol.com.pl 29.10.03, 19:34
      w finlandii są same super imiona!! np juha! dla dziewczynki czy dla chłopca? a
      jeśli kiedyś będę miała owczarka kaukaskiego to dam mu saku, też z finlandii.
      • Gość: Oozie Re: fajne imię IP: *.sth.shb.se / *.handelsbanken.se 30.10.03, 12:31
        Juha to męskie imię.
        Avireina i Schira
    • annkier Re: fajne imię 30.10.03, 16:20
      świetnie, ale czy aby napewno imiona ktore wymieniliście dalibyście swojemu
      dziecku?
      już sobie wyobrażam jak matka do dziecka w sklepie mówi: " Gazeta poczekaj
      musimy jeszcze poszukać gazety wyborczej." albo Fundacjo jak nie bedziesz
      grzeczna to nie pójdziemy itd...
      Postarajcie sie trochę lepiej
      bo te przytoczone imiona to nawet zwierzęta by obrażały
      wymyślajcie najleppiej które nic nie znaczą albo odświeżcie jakieś stare
      niespotykane np. Scholastyka
      • Gość: anma Re: fajne imię IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.10.03, 16:47
        Bonawentura, Kosma, Ildefons - same męskie, ale oczywiscie nie nadałabym
        żadnego z nich dziecku...
    • walhalla Re: fajne imię 30.10.03, 17:03
      No o czywiście WALHALLA smile
      • Gość: paula Re: fajne imię IP: 213.17.162.* 30.10.03, 17:06
        Onkasmile
      • byhanya Re: fajne imię 04.11.03, 17:24
        Moje ulubione to Freja (dla dziewczynki) moj syn nazywa sie Odin i ma kolege
        ktory nazywa sie Bøg- to tak wspominajac Valhalla. Polecam jeszcze Thor-
        osobiscie pracuje w Midgaard. tylko nie wiem ktory ksiadz ochrzcil by dziecko z
        imieniem Jezus albo diabel...
    • Gość: patyczako Re: fajne imię IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.03, 17:20
      Sacher - kobiece imie arabskie.
    • Gość: mm-ka Re: fajne imię IP: *.zamosc.mm.pl 03.11.03, 00:26
      Cześc zobacz temat"Stare imiona"z 24.10.2003r
      Pzdr M
    • apolka Re: fajne imię 03.11.03, 08:14
      polecam prywatne forum z imionami dla dzieci
      • Gość: zuza Re: fajne imię IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.03, 09:22
        dla mnie Ashwaraya dla dziewczynki , mam znajomych którzy uwielbiają Indie i
        tak dali dziecku na imie , jest to imię byłej miss świata z indii.
    • Gość: Anka Re: fajne imię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.03, 13:40
      Dusia, Abisia, Byzia,
    • Gość: ona Re: fajne imię IP: *.in-addr.btopenworld.com 05.11.03, 07:19
      Serretta - dla dziewczynki. Pochodzi od Sara, w jezyku aramejskim.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka