annkier 29.10.03, 15:30 wymieniajccie, wymyślajcie fajne imiona nie może być obraźliwe i musi określać płeć dziecka np. dziewczynka TEA kończymy na "a" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lola Re: fajne imię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 15:37 Moje dziecko ogladając na polsacie reklame akcji charytatywnej wmawia mi ze FUNDACJA to imie wystepujacej tam dziewczynki.Tak wiec mój typ to Fundacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwiat2003 Re: fajne imię IP: 212.122.214.* 29.10.03, 19:15 kiedyś miałam sen,że jestem w ciąży i ze będę miała bliźnięta a imię miały mieć wspólne Brokuły )))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: fajne imię IP: *.espol.com.pl 29.10.03, 19:34 w finlandii są same super imiona!! np juha! dla dziewczynki czy dla chłopca? a jeśli kiedyś będę miała owczarka kaukaskiego to dam mu saku, też z finlandii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oozie Re: fajne imię IP: *.sth.shb.se / *.handelsbanken.se 30.10.03, 12:31 Juha to męskie imię. Avireina i Schira Odpowiedz Link Zgłoś
annkier Re: fajne imię 30.10.03, 16:20 świetnie, ale czy aby napewno imiona ktore wymieniliście dalibyście swojemu dziecku? już sobie wyobrażam jak matka do dziecka w sklepie mówi: " Gazeta poczekaj musimy jeszcze poszukać gazety wyborczej." albo Fundacjo jak nie bedziesz grzeczna to nie pójdziemy itd... Postarajcie sie trochę lepiej bo te przytoczone imiona to nawet zwierzęta by obrażały wymyślajcie najleppiej które nic nie znaczą albo odświeżcie jakieś stare niespotykane np. Scholastyka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anma Re: fajne imię IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.10.03, 16:47 Bonawentura, Kosma, Ildefons - same męskie, ale oczywiscie nie nadałabym żadnego z nich dziecku... Odpowiedz Link Zgłoś
byhanya Re: fajne imię 04.11.03, 17:24 Moje ulubione to Freja (dla dziewczynki) moj syn nazywa sie Odin i ma kolege ktory nazywa sie Bøg- to tak wspominajac Valhalla. Polecam jeszcze Thor- osobiscie pracuje w Midgaard. tylko nie wiem ktory ksiadz ochrzcil by dziecko z imieniem Jezus albo diabel... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patyczako Re: fajne imię IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.03, 17:20 Sacher - kobiece imie arabskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm-ka Re: fajne imię IP: *.zamosc.mm.pl 03.11.03, 00:26 Cześc zobacz temat"Stare imiona"z 24.10.2003r Pzdr M Odpowiedz Link Zgłoś
apolka Re: fajne imię 03.11.03, 08:14 polecam prywatne forum z imionami dla dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: fajne imię IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.03, 09:22 dla mnie Ashwaraya dla dziewczynki , mam znajomych którzy uwielbiają Indie i tak dali dziecku na imie , jest to imię byłej miss świata z indii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: fajne imię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.03, 13:40 Dusia, Abisia, Byzia, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: fajne imię IP: *.in-addr.btopenworld.com 05.11.03, 07:19 Serretta - dla dziewczynki. Pochodzi od Sara, w jezyku aramejskim. Odpowiedz Link Zgłoś