Dodaj do ulubionych

wiadomość na nk

27.03.09, 14:28
dziewczyny dostałam w przeciągu kilku dni 12 wiadomości na nk od obcych mi
ludzi że moje zdjęcie jest wystawione na jakimś potralu randkowym i żebym
sobie zobaczyła. Jednemu gostkowi (bo sami faceci napisali te wiadomosci) że
spoko sama je tam wstawiłam.
W otrzymane linki nie klikałam bo boje sie ze tam wirusisko jakieś siedzi ale
też mnie troche i ciekawić to zaczyna. Kliknąć ?
Obserwuj wątek
    • w_miare_normalna Re: wiadomość na nk 27.03.09, 14:29
      idź do cafejki tongue_out
    • chicarica Re: wiadomość na nk 27.03.09, 14:29
      Nie klikaj. To jest wirus. Było o tym jakiś czas temu w różnych wiadomościach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka