free-yayco
27.03.09, 14:28
dziewczyny dostałam w przeciągu kilku dni 12 wiadomości na nk od obcych mi
ludzi że moje zdjęcie jest wystawione na jakimś potralu randkowym i żebym
sobie zobaczyła. Jednemu gostkowi (bo sami faceci napisali te wiadomosci) że
spoko sama je tam wstawiłam.
W otrzymane linki nie klikałam bo boje sie ze tam wirusisko jakieś siedzi ale
też mnie troche i ciekawić to zaczyna. Kliknąć ?