Gość: ortodox
IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl
16.04.04, 08:35
Czy chodzi o zrobienie show na mszy sw.? O ile pamietam Jacek nie za bardzo
byl zwiazany z Kosciolem wrecz calkiem krytycznie sie wypowiadal o
katolicyzmie. Czy teraz dla slawy i chwaly tzw."przyjaciol" bedzie czczony
jako wzorowy katolik? A moze biskup chce sobie z tej okazji zrobic jakas
forme reklamy? Msza o 10.00 z katedry jest transmitowana w kablowce. Czy na
wejscie bedzie spiewny "Sena carycy Katarzyny" a na zakonczenie "krajobraz po
uczcie"? Nie mam nic przeciw modlitwei za Jacka - moze nawet szczegolnie jej
potrzebuje, ale czy zaraz z tego trzeba robic impreze medialna?