Gość: ktoś
IP: *.tkchopin.pl
26.08.04, 13:39
Studenci GWSH co robicie????? Zostajecie czy przenosicie się na inne
uczelnie????Ja osobiście boję się tam zostać. Pamiętam że "szanowni
właściciele" GWSH swoją szkołę w Pucku zamknęli z dnia na dzień.....A teraz
jeszcze ta historia z rektorem Gwiazdą....