Gość: ss IP: 195.116.62.* 14.10.04, 12:25 no cóż, fajnie że dziki są - nie można od całego świata przyrody wymagać by ,,nie deptał trawników'' :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gość Re: Mieszkańcy Wrzeszcza mają problem z dzikami IP: 217.153.221.* 14.10.04, 17:35 No i nic dziwnego, że dziki są skoro to człowiek wkroczył w ich środowisko. Trójmiasto się rozrasta, dziki i inne dzikie zwierzęta znalazły się w kotle pomiędzy Zatoką Gdańską a Obwodnicą i pomimo, że są to tylko zwierzaki, to swój rozum mają. Kiedy pojawiły się pierwsze sztuki ludzie zaczęli je dokarmiać, po co więc zwierzęta mają się trudzić zdobywaniem pokarmu kiedy mają żarcie niemal na tacy podane. Wiedzę tą przekazują teraz z pokolenia na pokolenie. A z problemem pod nazwą dzikie zwierze w centrum miasta nieprędko sobie Urząd Miejski poradzi, samo rozłożenie karmy jeszcze nie załatwi sprawy a żaden funkcjonariusz czy to Policji, czy Straży Miejskiej nie będzie narażał swojego życia, żeby złapać spokojnie chodzące po osiedlu dziki. Przyjdą, pobuszują, zryją może jakiś trawnik i pójdą sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAX Re: Mieszkańcy Wrzeszcza mają problem z dzikami IP: *.cvx39-bradley.dialup.earthlink.net 14.10.04, 20:41 A co to niema terminu na odszczal takich dzikow . To troche dziwne bo jak poczuja ze grozi im niebezpieczenstwo to napewno sie wyniosa.. takie prawo przyrody, mondre to one sa .P.S .Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muminek na Morenie dziki wychodza na trasę Rakoczego IP: *.limes.com.pl 15.10.04, 07:44 i juz w ubiegłym roku doszło do poważnego wypadku samochodwego.Ulica Czecha jest w obrębie trawników za domami 7,9,11 całkowicie poryta. Moga być kolejne nieszczęścia na przewlotowej trasie Rakoczego.Oczywiście miasto będzie wypłacało odszkodowania.Pamiętajmy o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika stado dzików na rondzie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 08:23 ... Jana de la Salle (skrzyżowanie Potokowej i Słowackiego) wyskoczyło przed moje auto dwa tygodnie temu około godziny 22. Wystarczy popatrzeć, jak bardzo zryty jest trawnik przy rondzie od strony ul. Grunwaldzkiej, by sobie uświadomić, że bywają one tam bardzo często. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomstar Swissmed IP: 192.11.224.* 15.10.04, 13:13 Przejeżdżając ostatnio wieczorową porą zauważyłem liczną rodzinkę dzików demolującą trawnik na Wileńskiej przy Swissmedzie. Przypuszczam, że władze miasta nie robią nic w temacie odławiania i wywożenia dzików w odleglejsze lasy. Wszystko jest OK do czasu gdy nie wydarzy sie jakaś tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś