Dodaj do ulubionych

Mieszkańcy Wrzeszcza mają problem z dzikami

IP: 195.116.62.* 14.10.04, 12:25
no cóż, fajnie że dziki są - nie można od całego świata przyrody wymagać
by ,,nie deptał trawników'' :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Mieszkańcy Wrzeszcza mają problem z dzikami IP: 217.153.221.* 14.10.04, 17:35
      No i nic dziwnego, że dziki są skoro to człowiek wkroczył w ich środowisko.
      Trójmiasto się rozrasta, dziki i inne dzikie zwierzęta znalazły się w kotle
      pomiędzy Zatoką Gdańską a Obwodnicą i pomimo, że są to tylko zwierzaki, to swój
      rozum mają. Kiedy pojawiły się pierwsze sztuki ludzie zaczęli je dokarmiać, po
      co więc zwierzęta mają się trudzić zdobywaniem pokarmu kiedy mają żarcie niemal
      na tacy podane. Wiedzę tą przekazują teraz z pokolenia na pokolenie. A z
      problemem pod nazwą dzikie zwierze w centrum miasta nieprędko sobie Urząd
      Miejski poradzi, samo rozłożenie karmy jeszcze nie załatwi sprawy a żaden
      funkcjonariusz czy to Policji, czy Straży Miejskiej nie będzie narażał swojego
      życia, żeby złapać spokojnie chodzące po osiedlu dziki. Przyjdą, pobuszują,
      zryją może jakiś trawnik i pójdą sobie.
      • Gość: MAX Re: Mieszkańcy Wrzeszcza mają problem z dzikami IP: *.cvx39-bradley.dialup.earthlink.net 14.10.04, 20:41
        A co to niema terminu na odszczal takich dzikow . To troche dziwne bo jak
        poczuja ze grozi im niebezpieczenstwo to napewno sie wyniosa.. takie prawo
        przyrody, mondre to one sa .P.S .Pozdrawiam
    • Gość: Muminek na Morenie dziki wychodza na trasę Rakoczego IP: *.limes.com.pl 15.10.04, 07:44
      i juz w ubiegłym roku doszło do poważnego wypadku samochodwego.Ulica Czecha
      jest w obrębie trawników za domami 7,9,11 całkowicie poryta. Moga być kolejne
      nieszczęścia na przewlotowej trasie Rakoczego.Oczywiście miasto będzie
      wypłacało odszkodowania.Pamiętajmy o tym.
      • Gość: Ika stado dzików na rondzie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 08:23
        ... Jana de la Salle (skrzyżowanie Potokowej i Słowackiego) wyskoczyło przed
        moje auto dwa tygodnie temu około godziny 22. Wystarczy popatrzeć, jak bardzo
        zryty jest trawnik przy rondzie od strony ul. Grunwaldzkiej, by sobie
        uświadomić, że bywają one tam bardzo często.
    • Gość: Tomstar Swissmed IP: 192.11.224.* 15.10.04, 13:13
      Przejeżdżając ostatnio wieczorową porą zauważyłem liczną rodzinkę dzików
      demolującą trawnik na Wileńskiej przy Swissmedzie. Przypuszczam, że władze
      miasta nie robią nic w temacie odławiania i wywożenia dzików w odleglejsze
      lasy. Wszystko jest OK do czasu gdy nie wydarzy sie jakaś tragedia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka