Gość: offka IP: *.mlyniec.gda.pl 26.05.05, 22:58 Teraz moze jakas mała produkcja w Browarze Wrzeszczańskim - pamiętacie te Gdańskie Jasne w granatach????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Koszałek Opałek Re: Znów nawarzą piwa w Braniewie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.05, 07:00 Powiało optymizmem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seti Czekam na Heveliusa IP: *.chello.pl 27.05.05, 13:47 Ja czekam na wznowienie produkcji piwa "Hevelius" - najlepsze polskie piwo, przynajmniej dla mnie. Chociaz bylo stosunkowe drogie, ale za taka jakosc to ja chcialem placic, no ale niestety i gdanski browar padl i nie ma go juz. Ale jest przeciez wciaz receptura tego piwa, ktora mozna sprzedac lub produkowac na licencji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Czekam na Heveliusa IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.05, 14:01 piwo Hevelius jest! produkowane jest w Elblagu. ale wlascicielem marki jest Zywiec, wiec nie liczylbym na to by sie jej latwo pozbyli... niestety pozdr michal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seti Re: Czekam na Heveliusa IP: *.chello.pl 27.05.05, 14:29 Wlasni dzwonilem do gdanskiego dystrybutora Zywca i faktycznie piwo jest w jego ofercie, ale cieszy sie chyba po prostu mala popularnoscia, bo ja w sklepie nie moge go nigdzie dostac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Enola Gay co.uk Braniewo warzylo najlepsze piwo w Polsce... IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.05.05, 16:24 Bylo to zasluga wyjatkowo smacznej wody z braniewskiego ujecia.Oraz prawie chalupniczej produkcji.A pan Czeslaw Debski to dlugoletni pracownik braniewskiego browaru i przez wiele lat jego dyrektor.Wierze,ze uda mu sie ponownie uruchomic browar i znowu napije sie wysmienitego EB w malych buteleczkach ze sreberkiem.Zadne piwo w Polsce nie dorownuje smakiem braniewskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomas TO KIEPSKA PODRÓBA LRGENDARNEGO HEVELIUSA! IP: 81.210.17.* 30.05.05, 11:49 to piwo produkowane przez tzw Grupę Zywiec TO KIEPSKA PODRÓBA LRGENDARNEGO HEVELIUSA! SPECJALNIE - MAŁA PRODUKCJA SMAK NIJAKI POTEM ZASTĄPI GO HEINEKEN LUB INNE GEY'OWSJKIE G... Z HOLANDII TRZEBA REAKTYWOWAĆ BROWAR GDAŃSKI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uboot Czekam na specjał Heveliusza? IP: *.grupalotos.pl 30.05.05, 10:59 Czas otworzyć zakłady ( Gdańsk Wrzeszcz i Braniewo), ktore celowo doprowadzono do zamknięcia (przejęto rynek). To są perełki o które powinni walczyć mieszkańcy, a wraz z nimi włodarze tych regionów. Życzę powodzenia....... Odpowiedz Link Zgłoś
piokl13 Trójmiasto ma swój browar 30.05.05, 14:09 a jest nim browar Amber z Bielkówka, tuż przy obwodnicy. Warzą znakomite ciemne piwo Koźlak. Polecam również niepasteryzowanego Fulla z beczki. Z Braniewa zacnym piwem to był Special, teraz też własność Żywca. Czekam na wznowienie produkcji, ale to na pewno pod innymi markami. Odpowiedz Link Zgłoś