Dodaj do ulubionych

czy był elektryk? jak rozliczenia energii?

22.09.10, 12:47
Przed kilkoma miesiącami zapowiadano odwiedziny elektryka który miał sprawdzić stan naszej instalacji w domach. Pomimo oczekiwania nie przyszedł – powód jakoby nas nie zastał. Miał przyjść później. Czy u sąsiadów był. Nowy Zarząd powinien sprawdzić umowę zlecenie.

Otrzymaliśmy rozliczenia sezonu grzewczego, wydaje się wzięte z kapelusza. Czy nie razi Państwa, że do przeprowadzenia niecałych 100 rachunków było potrzebne wynajęcie firmy? Czy jest to obowiązek prawny? Jakie ponieśliśmy koszty? Przecież sprawdzanie stanu liczników odbyło się „naszymi” siłami. (Pani Ewelina +Pan Zł.)

Obserwuj wątek
    • chr82 Re: czy był elektryk? jak rozliczenia energii? 23.09.10, 10:54
      Moje mieszkanie równiez nie zostało sprawdzone przez elektryka (pewnie mnie nie zastał).
      A kasa na przeliczenie bilansu ogrzewania pewnie poszła z zapasów na utrzymanie zieleni, która to zieleń nie jest utrzywywana (nie licząc jednego w tym roku koszenia trawy).
      • smarc19 Re: czy był elektryk? jak rozliczenia energii? 29.09.10, 15:10
        Jak rozliczono to się dopiero dowiemy. Może się też dowiemy kto dał nasze dane osobowe, bo facet miał mi przysłać ponad stówę, a nie płaci. Jak zapytałem dla czego 1/3 ciepła poszła bokiem, to od razu popsuł się im telefon. Ale Pania Ewelinę to niedługo poztaram się rozliczyć razem z Tata i Mamą, bo Pan Kominiarz przyszedł w upał i chciał mi pokazać za pomocą wiatraczka jak grawitacja kominowa tworzy ciąg przeciwny do grawitacji newtonowskiej. Teraz dyskutuję z CIOP nad przepisami UE z 1992 r. które podają jasno, że to co wykazywał mój miernik 1 % CO2 po 1 min, to jest w na Świecie uważane, za torturowanie ludzi. Bo który nurek zanurza się na 250m pod wodę i wynurza bez dekompresji w ciągu1 min? Ponadto dziś we Wspólnocie Mieszkaniowej Garażu Podziemnego z tym samym NIP i REGON co my o mało nie doszło do wodowania samochodów oczywiście na nasze liczniki!
    • smarc19 Re: czy był elektryk? jak rozliczenia energii? 01.10.10, 22:37
      Elektryk z Energy wymieniał liczniki na nowe! Zbiegło się to z wymianą Pani Eweliny przypadkowo. Nowy Zarząd ma zagwozdkę z częścią urojoną Wspólnoty Mieszkaniowej, która stanowi podziemie gospodarcze osiedla i podpada pod statystyczne paragrafy, a tam nie ma od 0-5 lat. Tylko 5 lat paki.
      Ale podaję namiar na to dla czego GARAŻ PODZIEMNY ma ten sam NIP i REGON: www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2269 GANGLAND Możliwość stworzenia swojej własnej rodziny mafijnej z ponad 20 postaci.
      26 różnych wyzwań i podbojów.
      Bogaty asortyment najróżniejszych broni i przedmiotów wykorzystywanych przez prawdziwych przestępców.
      Nieliniowa, wciągająca i ekscytująca fabuła.
      Specjalny system rankingowy – „Highscore System”.
      Gra wieloosobowa do ośmiu graczy w sieci lokalnej i w Internecie.
      Trójwymiarowy silnik graficzny, widok z ruchomej, nieograniczonej kamery, zoom (wsparcie DirectX i OpenGL).
      To gra w sam raz dla Osiedla CHROBRY!
    • chr82 Re: czy był elektryk? jak rozliczenia energii? 15.11.10, 08:45
      Ponad miesiąc temu otrzymaliśmy od nowego zarządu informację,że od 13 października będą odczytywane liczniki wody i ciepła. Nie podano wprawdzie kto, do kiedy i w jakich godzinach będzie dokonywał odczytu. Do dnia dzisiejszego -jest 15 listopada- nikt się nie pojawił...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka