Dodaj do ulubionych

Gdyńska wspinaczka

07.06.05, 13:15
Najwieksza impreza wspinaczkowa w Polsce bylo wejscie czlowieka-muchy na dach
warszawskiego Mariotta.Bez zadnego sprzetu.A to w Gdyni to byla zabawa dla
dzieciakow...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka