2yoo4yoocorne2 07.06.05, 13:15 Najwieksza impreza wspinaczkowa w Polsce bylo wejscie czlowieka-muchy na dach warszawskiego Mariotta.Bez zadnego sprzetu.A to w Gdyni to byla zabawa dla dzieciakow... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj