Gość: mos
IP: 10.10.41.*
25.05.01, 12:05
Zerknijcie na herb Pomorza, jest na gdanskiej stronie Gazety. Nie rozumiem, dlaczego tak dlugo
dyskutuje sie o czyms, co tylko dzieci rysuja na zajeciach plastycznych. Po co az tak zaprzatac sobie
glowe ptakiem? Glowa w te strone, pazur dluzszy czy krotszy. Czy jest ktos, komu herb sie podoba,
albo nie, ale ma zdecydowane zdanie i moze podyskutowac.
Mam wrazenie, ze wiekszosci to wisi. Beast, co Ty na to?