12.02.06, 01:37
Od ukluc komarow noca najlepiej uchroni Cie moskitiera.Przy obecnych
predkosciach emisji gazow do atmosfery nalezy liczyc sie ze stalym
ociepleniem klimatu. Rowniez w Trojmiescie. Jezeli trojmiejski handel nie
jest jeszcze odpowiednio przygotowany do nadchodzacych podzwrotnikowych
sezonow w najblizszych latach polecam e-bay lub allegro.
-Jesli chcesz pokonac to medytacyjnie a praktykujesz BUDO to musisz wiedziec,
ze dla samuraja nie ma miejsca na spaslactwo. Komary to Twoja warta
utrzymujaca Cie w stanie nieustannej czujnosci.Instynktownie wyczuwaja Twoja
adrenalinowa mobilizacje - rozszerzone kapilary, minimalnie podwyzszona
temperature ciala, feromony?
Gdybys byl zrelaksowany i spal spokojnie - zostawily by Cie w spokoju.
-Pozostaw iluzje indywidualnej egzystencji i wmow sobie , ze to Ty jestes tym
komarem (co ostatecznie tez jest prawda) i przezyj ssanie "wlasnej" krwi
lekcewazac jednoczesnie uczucia ofiary.
Przedmiot, podmiot + relacja miedzy nimi = Jednosc
Nie trzeba sie tym delektowac czy wmawiac sobie, ze jest to
przyjemne.Sczegolnie za pierwszym razem jest to trudne. Ale nie boli tez
wiecej niz normalne ukaszenie.
Po kilku, do kilkunastu, takich sesjach Kosmiczna Macierz lituje sie nad nami
i od tego czasu zaczynaja one gnebic tylo naszych wrogow.
Osobiscie nie probowalem - preferuje moskitiere.
Wtedy nawet ich alarujaca wibracja, przypominajaca odglosy karetki pogotowia
lub radiowozu staje sie dla mnie tak samo neutralna jak dzwonienie cudzego
telefonu komorkowego.
Jest jeszcze jedna kwestia. W tej sprawie nalezaloby skonsultowac moze
profesjonaliste. Wydaje mi sie, ze aparat gebowy komara nie jest wyposazony w
struny glosowe a te dzwieki wydobywaja sie tylko jak lata.
Czy widziales komara zeby bzyczal geba jak siedzi na scianie???Albo jak ssie
krew???
Paradoksalnie: komary niczym wojownicy ninja udaja sie na lup w calkowitym
milczeniu.

Jesli moja odpowiedz Ciebie satysfakcjonuje to jestem zainteresowany nagroda.

Obserwuj wątek
    • Gość: Maciej Maciejewski Re: Aktywacja IP: *.chello.pl 11.12.06, 20:20
      Z przygnębieniem stierdzam że Twój komentarz jest ciekawszy niż wypowiedź mojego
      idola :( :[
    • Gość: erudycja Re: Komary IP: *.pro-internet.pl 11.12.06, 22:49
      bardzo osobliwy post, jak na to forum ;]]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka