Dodaj do ulubionych

Plan na 2005

27.07.04, 14:39
Może byt tak zacząć zbierać się do napisania planu na przyszły rok ?
A swoją drogą jakie były plany z ostatnich dwóch lat ?

Mieszkaniec_02
Obserwuj wątek
    • chr82 zainstalowanie blokad ... 11.03.05, 13:53
      zainstalowanie blokad uniemozliwiajacych parkowanie samochodow na trawniku przy
      ulicy naprzeciwko sklepu. parkujace samochody stwarzaja niebezpieczenstwo
      kolizji dla osob wyjezdzajacych z osiedla. alternatywnym rozwiazaniem jest
      instalacja "zwierciadla" drogowego po przeciwnej stronie Chrobrego, pokazujaca
      samochody nadjezdzajace od strony cmentarza.
      • 1lepek Re: zainstalowanie blokad ... 12.03.05, 20:49
        Taaa...
        Postawienie słupków uniemożliwiających parkowanie porzed sklepem było w planie
        gospodarczym na rok... 2003!!! Sam z resztą ten wniosek składałem na zebraniu
        właścicieli wiosną 2002. Tu ciekawostka: plan gospodarzczy z owymi słupkami był
        głosowany na zebraniu (najpierw ustala się punkty planu, potem głosuje go w
        całości tak/nie), ale ze sprawozdania z zebrania zniknął. Zarząd po prostu
        wpisał tylko to, co chciał.
        Potem sam sugerowałem na forum, że warto byłoby chociaż lustro postawić.
        Ale szczerze mówiąc, wniosku pewnie składać nie będę, ani nawet na zebranie nie
        pójdę, bo to nie ma sensu (kto tam choć raz był, ten rozumie). Chyba, że mnie
        ktoś przekona, że tym razem może być inaczej (np. wcześniej ustalimy, kto ma
        być prowadzącym itp.).
    • chr82 pomalowanie pasow ... 11.03.05, 13:57
      wymalowanie bialych pasow wskazujacych miejsca parkingowe przy plocie za
      ostatnia wiatą smietnikowa. Jest to plac manewrowy i samochody parkujace na
      jego srodku, a nie pod plotem uniemozliwiaja zawracanie na koncu drogi
      osiedlowej - przykladem jest ekwilibrystyka kierowcow smieciarek w tym miejscu.
      niestety wiekszosc kierowcow parkujacych w tym miejscu pozbawiona jest
      wyobrazni.
      • smarc Re: Plan , a co to jest plan w ASM? 15.03.05, 20:47
        W spółdzielni plany ogłasza Prezes. Na pewno będą malować śmietniki, bo to jest
        robota na działce Inpra i ASMów. Potem zajmą się przekładaniem kostek od nowa,
        bo widzicie jak się zapada. Zapewne będę miał szlaban, żebym nie wpadł
        samochodem w nową dziurę. Mój strop w bramie, albo Pani Rleonory się zawali. Bo
        nie mają na kołek do podparcia. A tak na poważnie to w piątek pisali, że Prezes
        spółdzielni odpowiada całym majatkiem za straty. Ja sądziłem, że śmierdząca woda
        jest ważniejsza. Ale to może poczekać. Prezes lubi śmierdzące sprawy. A propo
        droga od krawężnika jest : Ti-Urządzonych Parkingów Poza Lasami". Jakie było
        moje rozczarowanie jak poprosiłem w Kw.60409 pismo do wpisu o likwidacji
        "działki niezabudowanej". Ale na mapce nic nie znalazłem poza spisem
        właścicieli parkingu z całej okolicy i nawet Włocławka. Oni też mają ASM z
        uchwały nr.2 o : "Braku kworum na zebraniu", no i jeszcze listę 3 Panów
        podających się za notariuszy z art.18 UWL, którzy zebrali aż 43 podpisy. Wiem ,
        że wszyscy w okolicy głosowali za tą spółdzielnią i tongue_outINB i PWINB i Urząd
        Skarbowy? Nie Urząd Skarbowy jeszcze nie głosował, ale on ma wiele do
        powiedzenia. Bo chyba Inpro nie płaci za nic w Spółdzielni Parkingi itd. Swoją
        drogą gdyby Prezes podliczył wszystkie dodatkowe wydatki na całą okolicę i
        prywatne ogródki, to może mieli byśmy spory zwrot za podatki w 2004. Szkoda, że
        Pan P umarł bo on by się doliczył. A tak figa. Kto rozliczył darowizny z zabrane
        przez ASM z mojej kasy. Patrz art. 58 kc i 304 kk! A swoją drogą co wyprawia ten
        Sejm. Wyobraźni brak. Od 16 marca 2000 r chce jako juris cogitum osobę (y )
        fizyczne w zarządzie. A od 22 września 2004 nawet czepia się zarządców bez
        licencii. Z ostatnio napisał o odpowiedzialności Prezesów. Ale to nie dotyczy
        Gdańska- to Wolne Miasto. Tu żaden Sejm do PO nie podskoczy. PO, to > 2% CO2 -
        pomroczność obywatelska. To tak działa jak alkohol. Bez spółdzielni ani rusz.
        Zarząd działki z Parkingami pozwał Inpro i Eko. Ale oni dopozwali ASM BI sp.z oo
        Zarząd Wspólnoty. Kto nie wierzy może zajrzeć do Działów III Kw. 60409 i 76282!
        Polecam nawietrzaki. Rozmawiałem z Prawdziwym Kominiarzem. Ma mi coś mi
        napisać. Bo go pochwaliłem za postawę. To jedyny kominiarz, który pisze i pisze
        o nawierzakach. Teraz nawet przypomniał sobie o ławach i drabinach. On w tym
        roku pojawi się chyba na dachu. No i wtedy trzeba będzie zapłacić z góry za 5 lat!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka