Dodaj do ulubionych

BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem

IP: *.chello.pl 19.06.07, 19:49
JA MAM NAJWIĘKSZEGO!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: LOL BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.chello.pl 19.06.07, 19:50
      LOL
      • Gość: balbina ooo bedzie wyzszy od Turning Torso w Malmo IP: *.slp.vectranet.pl 19.06.07, 21:01
        pl.wikipedia.org/wiki/Turning_Torso, Calatrava sie zdziwi, chyba, ze
        zaprojektuja jakiegos knota
    • Gość: klik Michał Tusk IP: *.such.nat.hnet.pl 19.06.07, 20:00
      Zainwestuj koniecznie w plan Gdanska wydawnictwa Copernicus za 8,20. Zawsze
      myslałem, że Marina Primore zlokalizowana jest przy Obrońców
      Wybrzeża/Dąbrowszczaków, Ty ja w ciagu dnia przeniosłeś na JPII. Ciekawe.
      • Gość: Sławek Re: Michał dyletant Tusk IP: *.chello.pl 19.06.07, 22:41
        Redakcja lokalnej wybiórczej dostała w ubiegłym roku plan miasta Gdańska
        gratis, stać mnie na to :))
    • Gość: ŻABIANKA Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.chello.pl 19.06.07, 20:05
      nieźle-202 metry to prawdziwy wysokościowiec!!!
      tylko co to za nazwa???
      to jakieś wyrośnięte architektoniczne dziecko to wymyśliło??
      czy to pomysł "geniuszy" marketingowych Hossy???
      • Gość: citek Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.chello.pl 19.06.07, 20:08
        dobra nazwa i więcej takich poprosimy
      • kalinowski11 Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem 19.06.07, 20:08
        Czemu nazwali go jak wibrator :)
        • Gość: maciek Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.chello.pl 19.06.07, 20:24
          będę mieszkał na tym osiedlu

          nie tylko raczej nie wtym wiezowcu - po co mi drugie mieszkanie ...;)

          ale nie wiem czy sie cieszyc ze buduja takie coś czy płakac ...
          • maruda.r Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem 19.06.07, 23:10
            Gość portalu: maciek napisał(a):

            > będę mieszkał na tym osiedlu
            >
            > nie tylko raczej nie wtym wiezowcu - po co mi drugie mieszkanie ...;)
            >
            > ale nie wiem czy sie cieszyc ze buduja takie coś czy płakac ...

            ************************************

            Kolega też będzie mieszkał w okolicy. Bardzo się cieszył, że wokół będzie niska
            zabudowa.

            • pawelo04 Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem 19.06.07, 23:55
              > Kolega też będzie mieszkał w okolicy. Bardzo się cieszył, że wokół będzie
              niska zabudowa.


              Niska zabudowa, pogratulować koledze - ma gust. Widocznie kupił mieszkanie
              daleko za miastem.
              • Gość: :-) Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.ggb.pg.gda.pl 20.06.07, 08:00
                Niska zabudowa na Przymorzu??
        • Gość: zeglarz Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.gd.pl 21.06.07, 15:49
          nie jak wibrator tylko ja zagiel
      • Gość: zelglarz Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.gd.pl 21.06.07, 15:48
        nazwa zeglarska bo BigBoy to jeden z zagli uzywanych na jachtach.
    • Gość: KAZ77 BigBoyBuilding????? IP: *.chello.pl 19.06.07, 20:23
      POPRZEDNIA NAZWA BUDYNKU - GALEON DUŻO-DUŻO LEPSZA!!!
      • Gość: JA Kolejny ochydby fallus-szkaradek IP: *.gdynia.mm.pl 19.06.07, 22:08
        O fuuuu

        Kolejny ochydny fallus - szkaradek nam budują. PRzecież gdyńskie Sea Falluses są
        okropne - a na dodatek są niepasującą "plombą" w modernistycznej zabudowie.

        Ktoś ma niezłe kompleksy w tych firmach deweloperskich, że wciąż udowadniac
        musi, że to on ma najdłuższego. Może lepiej niech sobie kupi limuzynę albo
        autobus przgubowy...
        • Gość: jurek Niech przygotują dobrze podłoże, nie jak w Gyni IP: *.swipnet.se 19.06.07, 22:21
        • Gość: :-) Re: Kolejny ochydby fallus-szkaradek IP: *.ggb.pg.gda.pl 20.06.07, 08:02
          Skąd wiesz, że ochydny skoro nie ma jeszcze projektu. Chyba, że programowo
          lubisz narzekać.
    • Gość: baca A obok hipermarket Leclerc,parkingi,hangary na wóz IP: *.105.192.213.cable.satra.pl 19.06.07, 22:28
      ki,itp. Będzie ładny widok z góry....tego syfu.
    • Gość: Autor BigBoyBuilding na Forum Polskich Wieżowców IP: *.zab.nat.hnet.pl 19.06.07, 22:32
      Oto adres wątku na FPW dotyczący BBB_202:
      www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=488161
    • Gość: Sławek Michaś dyletant Tusk znowu atakuje IP: *.chello.pl 19.06.07, 22:35
      Osiedle Marina Primore jest budowane u zbiegu Obrońców Wybrzeża i
      Dąbrowszczaków, a nie Jana Pawła II.
    • Gość: Schlaubitz Czyżby pokłosie "Debaty architektonicznej" na PG? IP: *.ima.pl 19.06.07, 23:24
      Brawo Władze Gdańska!

      Późno bo późno ale wreszcie Pan Prezydent Adamowicz zorientował się, że wieżowce można budować również poza historycznym centrum Gdańska. I to bez żadnych ograniczeń!
      Brawo.

      Co za ulga...
    • Gość: prs nie ma jak zazdrosc IP: *.gdynia.mm.pl 20.06.07, 00:12
      ale Gdańsk boli że GDYNIA SeaTower
      • Gość: lol Re: nie ma jak zazdrosc IP: *.chello.pl 20.06.07, 00:15
        developer projektu to Hossa - firma z Gdyni:)
    • Gość: antonow Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: 209.110.93.* 20.06.07, 08:23
      Najpierw falowce a teraz cos takiego! Biedne Przymorze :-(
      • rispetto Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem 20.06.07, 08:50
        tak, lepsze byłyby kolejne Sokółki lub Ekolany? Przymorze zapoziałoby do końca.
    • Gość: gość BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.110.192.213.cable.satra.pl 20.06.07, 09:02
      jak już to przy Obr. Wybrzeża budowana jest Marina Primore,
    • Gość: tusk=gamoń [...] IP: *.multicon.pl 20.06.07, 11:08
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: malmo BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: 144.177.50.* 20.06.07, 11:25
      malmo nie lezy nad baltykiem !!! zapraszam do korzystania z atlasu..........
      • Gość: hossanna Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 11:44
        A gdzie niby lezy Malmo? Nad Morzem Środziemnym? Wez atlas i palnij sie nim w
        leb zanim cos napiszesz...
    • Gość: Daro Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 11:29
      a jak dużego??!!
      • ucholife Wizualizacja już jest... 20.06.07, 15:45
        Zapraszam do obejrzenia wizualizacji projektu pod adresem:
        wiezowce.blox.pl/2007/06/Big-Boy-Gdansk-202-metry.html
    • Gość: lol wizualizacja pod tym linkiem>>>>>>>>&# IP: *.chello.pl 20.06.07, 14:12
      www.trojmiasto.pl/zdj_wym.phtml?
      url_zdjecie=img2.trojmiasto.pl/zdj/fotki_duze/8200/z8284.jpg
    • edek_2007 BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem 20.06.07, 20:18
      Serdeczne gratulacje!!!
    • Gość: gregor100@gazeta.p Sprzeciw!!! IP: *.mlyniec.gda.pl 21.06.07, 07:00
      Co to ma byc wogóle ?Gigantomania jak za PRL !!!nie wyobrażam sobie jak top
      wszystko będzie wyglądało gdy co chwila nowa firma będzie zmieniać plany i
      stawiać takie kolosy-nie wyobrażam sobier takiego kloca na przymorzu co
      tozastanowił sie kto ?
      • Gość: a Spadaj ze swoim sprzeciwem! IP: *.opera-mini.net 21.06.07, 17:29
        j.w.
    • Gość: przewidujacy BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 21.06.07, 20:34
      Czy ktos zdaje sobie sprawe z tego,ze taki kolos to dodatkowe hektolitry
      sciekow do maksymalnie przeciazonej juz oczyszczalni sciekow,to dodatkowe
      hektolitry ciplej wody,ktorej teraz brakuje Przymorzanom,to dodatkowe
      obciazenie do przeciazonych kotlowni Przymorza,to za duzo g..na dla
      kanalizacji Przymorza,czyli obecny niedostatek i higiena osiedla tylko
      sie pogorszy dla obecnych mieszkancow,a nie polepszy,wiec naprawde nie ma sie z
      czego cieszyc.
      • Gość: SOPOT Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.chello.pl 21.06.07, 20:45
        gościu albo jesteś autentycznie kretynem albo niedouczonym matołkiem!!
        takiego natłoku bredni to nawet w czasach komuny trudno było znależć!!

        -dodatkowe hektolitry sciekow do maksymalnie przeciazonej juz oczyszczalni
        oczyszczalnia zaspa jest właśnie likwidowana , a oczyszczalnia wschód jest
        zbudowana z dużym zapasem
        -dodatkowe obciazenie do przeciazonych kotlowni Przymorza- ha ha ha
        a gdzie ty masz pojebie kotłownie na Przymorzu?? ciepło daostarczane jest z EC
        na Marynarki Polskiej!!

        brednie brednie brednie!!
        wyrazy współczucia dla ciebie i rodziny i znajomych obcujących z takim typkiem!
        • Gość: przewidujacy BigBoyBuilding ,to wsdyd,glupota i marnotrawstwo IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 22.06.07, 02:44
          A czy mieszkancy Zaspy i Przymorza dobrowolnie chca podzielic sie
          osobniku z tym czego im samym brakuje z jakas znajdą bydujacą standardowe
          zerujace na spolecznej kszywdzie wiezowce ?
          • Gość: SOPOT Re: BigBoyBuilding ,to wsdyd,glupota i marnotraw IP: *.chello.pl 22.06.07, 17:38
            co za bełkot!
            naucz się poprawnie ortograficznie i logicznie pisać w języku polskim albo
            wracaj szorować zachodnie toalety!!
      • Gość: mieszkaniec cieszyć się nie ma z czego.. IP: *.such.nat.hnet.pl 21.06.07, 21:05
        ale śmiać trzeba się głośno z Twoich teorii.
        Wg Ciebie Przymorzanie dzielą się na tych, którzy się myją w zimnej wodzie i na
        tych, ktorzy się w ogóle nie myją? O jejku, z ktorej strony nacy naukowcy
        podeszli?
        • Gość: przewidujacy Re: cieszyć się nie ma z czego.. IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 22.06.07, 04:55
          Ten sie smieje,kto sie smieje ostatni,/.......ha,..ha,...i jeszcze raz
          HAAAA!!!!.A,..Tak naprawde Przymorze to nie ma co sie cieszyc z BiG Boy'a,
          tylko rozpaczac z nieudoleznosci wlodarzy Przymorza,ot co!!!.
          • Gość: kosa idź już spać przewidujący człowieku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 12:08
            takie bzdety to chyba zmęczony albo chory klepie...
    • Gość: efef BigBoyBuilding - wielka szkoda... IP: *.cable.ubr01.dals.blueyonder.co.uk 11.09.07, 14:08
      Nowy budynek „kloc” absolutnie nie zachwyca architektura. Jest po
      prostu wysokim klocem, drastycznie odbiegającym architektonicznie od
      reszty osiedla i w ani ulamku nie dorownujacy poprzednikowi jakiego
      mielismy okazje oglądać na wszystkich prospektach Hossy
      reklamujących osiedle Marina Primore. Pelen gracji „Galeon”
      rzeczywiście przypominal zagiel wedle zapewnien dewelopera i
      nawiązywał nazwa oraz design’em do tradycji morza. Nowy budynek
      podobno tez nawiazuje, dla niezorientowanych ma on przypominac…
      maszt. Trzeba się tu wykazac duuuzo wyobraznia, lecz nazwa
      BigBoyBuilding nie pozostawia wątpliwości ze z morzem nie ma to
      paskudztwo nic wspolnego… Raczej nawiazuje do BigMoney które zarobi
      Hossa, a kazde tłumaczenie będzie proba usprawiedliwienia zrobienia
      dodatkowego olbrzymiego profitu. Zamiast 16-pietrowego budynku ma
      powstac 51-pietrowy pozwalając Hossie sprzedac okolo 4 razy wiecej
      mieszkan. A co za tym idzie zaludnic i tak już przeludnione osiedle
      o tylez wiecej mieszkańców! Jak wiemy Przymorze osiedla willowa nie
      jest, a przeludnienie w aglomeracjach miejskich jest kryminogenne.
      Postawienie obok siebie najdłuższego budynu w Europie jakim jest
      falowiec i „kloca” na 202 metry nie rokuje poprawy warunkow
      mieszkaniowych oraz bezpieczenstwa nie tylko mieszkancom Marina
      Primore ale i całego Przymorza. Dodatkowe zwiekszenie ruchu
      ulicznego jest kolejna niedogodnością. Tak wysoki budynek budowany
      bedzie przez Hosse (podkreślam budowany a nie projektowany) po raz
      pierwszy i potrwa 4-5lat! Naturalnie brak doświadczenia, silne
      wiatry od strony morza oraz niewystarczające utwardzone podloze
      wywołują poczucie leku już na sama mysl zycia w takim sasiedztwie.
      Wszystko to odbywa się przy błogosławieństwie pana Adamowicza,
      którego apetyt na pobicie rekordu wysokości „Sea Towers” w Gdynii
      ostanie zaspokojony. Proponuje obu panom prezydentom miast
      podereperowywac swoje ambicje konkurując grajac na przykład w golfa,
      bez uszczerbku dla pieknego jeszcze krajobrazu nadmorskiego. Z
      pewnoscia prezesi obu firm budowlanych chetnie się przylacza aby
      przedyskutowac prywatne interesiki. Oby nie zaowocowalo to budowa
      100-pietrowca bo jak to runie to będzie można chyba sucha noga
      przejść do Szwecji... Mam nadzieje ze plany budowy „kloca” spelzna
      na niczym a caly projekt okaze się jedynie piskiem jednostek
      bardziej zorientowanych na robieniu kasy niż uświetnianiu naszego
      krajobrazu nadmorskiego. Uwazam ze mieszkacy Gdanska a szczególnie
      Przymorza powinni mieć okazje do wypowiedzenia się w tej kwestii.
      Pozdrawiam.
      • Gość: przewidujacy Re: BigBoyBuilding - wielka szkoda... IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 11.09.07, 16:16
        Inwestorzy tego kosztownego kolosa musieliby znalezc kompetentna
        firme ubezpieczeniowa dla zabezpieczenia kapitalu wlozonego w
        budowe.Poniewaz wiadomo ze tereny Przymorza skutkiem globalnego
        ocieplenia za lat 20-30 znajda sie w wodzie,wiec kto to ubezpieczy
        na 100% pewne fiasko finasowe?.W obliczu g.o.,Przymorze nalezaloby
        rozbierac,a nie budowac,to powinni sobie wbic do glowy wlodarze i
        architekci Gdanska, bo jak sie wybuduje bez ubezpieczenia to ktos
        finansowo straci.Moze obecny inwestor liczy,ze za kilka dekad straty
        poniosa nieswiadomi globalnego ocieplenia nabywcy apartamentow w Big-
        Boy-u,w takim przypadku mielibysmy do czynienia z cwanie
        zakamuflazowana korupcja.
        Logicznie,to budowanie na dawnych wydmach wyglada na scieme nie
        tylko ze wzgledu na pominiecie skutkow globalnego ocieplenia ale
        dlatego,ze Big-Boy to OCZYWISTY,pasozyt terenu i zlodziej,pradu,wody,
        kanalizacji oraz przestrzeni Przymorza.
        A w ogole to media powinny zajac sie nadchodzacym problemem
        globalnego ocieplenia bardziej dynamicznie,np.ujawnic poglady jakie
        na temat globalnego ocieplenia posiadaja lub nie posjadaja decydenci
        i politycy z UM,przynajmniej zbaczylibysmy,ktory wlodarz to
        ignorant,a ktory myslacy,co znacznie pomogloby w lokalnych wyborach.
    • Gość: y Re: BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: 80.249.5.* 26.10.07, 08:56
      wrocławski skay tawer bedzie wiekszy od palacu kultury pod kazdym
      wzgledem 256m.gratulacje dla gdanska;)
    • Gość: Smug BigBoyBuilding - najwyższy nad Bałtykiem IP: *.olsnet.eu.org 08.12.07, 20:53
      <będzie w to łatwo trafić>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka