Dodaj do ulubionych

Jak PiS dba o etykietę

    • edi54 Jak PiS dba o etykietę 17.03.08, 07:06
      Bonkowski ,pisuarowski polglowek , puscil smierdzacego "baka".
      Ale czy po pisuarczykach mozna spodziewac sie czegos lepszego?
      Watpie.To w wiekszosci gnido-matolki.Warto zauwazyc,ze zwyczajowo
      przyjelo sie ,ze ex-prezydentow,premierow,ambasadorow tytuluje sie
      jako prezydentow,premeirow,ambasadorow.Posrod nich znajduja sie
      oczywiscie miernoty,jak chocby urzedujacy Lech Kaczynski.
      On wczoraj mozna do jego tytula Prezydenta RP mozna dodawac :
      ksiezulo ( jego kazanie w kosciele musi budzic odraze).
      Szanowny Panie Prezydencie Lechu Walesa ,przy tej okazji zycze Panu
      duzo zdrowia i Pogodnych Swiat Wielkiej Nocy.
    • Gość: Paweł Re: Jak PiS dba o etykietę IP: 80.48.71.* 17.03.08, 07:07
      "prezydent Wałęsa" i "prezydęt Kaczyński"

      Cieszy mnie, że radni PiSu mają czas by zajmować się takimi rzeczami. Moim zdaniem oznacza to, że już wszystkie ważniejsze problemy regionu zostały rozwiązane i jest czas się zajmować uchybieniami natury formalnej.

      Brawo Piss
    • Gość: sandał Jak PiS dba o etykietę IP: *.116.202.64.kutno202.tnp.pl 17.03.08, 07:11
      Pan Bonkowski puścił bąka.
    • Gość: gość Jak PiS dba o etykietę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.08, 07:14
      jeżeli nie mówić do Wałęsy prezydent to też nie trzeba mówić do jarusia
      premierze. miał już swoje 5 minut które nigdy nie powróci!!
    • Gość: inż. Jak PiS dba o etykietę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.08, 07:23
      Mówić i pisać; dureń Wałęsa, który nawet poprawnie mówić nie umie, a tylko obraża.
    • Gość: kronopio77 Polacy: nie nazywać kurdupla na kłodzie premierem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.08, 07:24
      .
    • Gość: m Jak PiS dba o etykietę IP: *.meteo.uni.wroc.pl 17.03.08, 07:27
      ku.. mac! kilkanascie akapitow o niczym!
    • slmako Bonkowski ty wazeliniarzu 17.03.08, 07:31
      wlazisz w tylek nawet bez. Jestes szmztlawcem i pchlarzyna. Ze saie
      nie wyraze zwes skurwesyn. Jestw taki sam jak twoj pan konus
      liliput, malostkiwy i msciwy i zlosc i nienawisc oczy ci zalewa. FU
      paskudo. Obys szczezl
    • Gość: Krzysztof Jak PiS dba o etykietę IP: 77.79.213.* 17.03.08, 07:39
      Do Lecha K. pasuje raczej tytuł "zadufek" albo "pyszałek".
    • princealbert wyjatkowo sie zgadzam z pisiakiem 17.03.08, 10:52
      poza tym, bezsensowne jest tytulowanie Jarka 'panie premierze' bo to
      tez jest 'byly premier'.

      Tak samo wkurzaja mnie wywiady, gdzie jednoczesnie np. do Ziobry i
      do Sikorskiego prowadzacy odnosi sie: panie ministrze, co sugeruje
      ze obaj sa ministrami w obecnym rzadzie.
    • czan-dra Jak PiS dba o etykietę 17.03.08, 16:47
      Panie przygłupie Bonkowski, ja nie dość że L.Wałęse będę nazywał prezydentem, to
      jeszcze Pana Bartoszewskiego będę nazywał profesorem, a Kaczor nigdy tego nie
      usłyszy, choćby dyspepsja go zżarła.
      Nie pozdrawiam, z idiotami nie mam nic wspólnego.
    • ksennowy Jak PiS dba o etykietę 18.03.08, 09:32
      po ostatnich wystąpieniach panow z pis-u nic już nie może nikogo
      zaskoczyć----czy to są same "gamonie"? i nawet nie mają za
      "grosz"ambicji-występując przed kamerami-czy też w radiu....ze swoimi pomysłami
      na "głupotę""ale "jaki pan taki kram"mają wizję "państwa terroru i policji"!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka