edi54 Jak PiS dba o etykietę 17.03.08, 07:06 Bonkowski ,pisuarowski polglowek , puscil smierdzacego "baka". Ale czy po pisuarczykach mozna spodziewac sie czegos lepszego? Watpie.To w wiekszosci gnido-matolki.Warto zauwazyc,ze zwyczajowo przyjelo sie ,ze ex-prezydentow,premierow,ambasadorow tytuluje sie jako prezydentow,premeirow,ambasadorow.Posrod nich znajduja sie oczywiscie miernoty,jak chocby urzedujacy Lech Kaczynski. On wczoraj mozna do jego tytula Prezydenta RP mozna dodawac : ksiezulo ( jego kazanie w kosciele musi budzic odraze). Szanowny Panie Prezydencie Lechu Walesa ,przy tej okazji zycze Panu duzo zdrowia i Pogodnych Swiat Wielkiej Nocy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Jak PiS dba o etykietę IP: 80.48.71.* 17.03.08, 07:07 "prezydent Wałęsa" i "prezydęt Kaczyński" Cieszy mnie, że radni PiSu mają czas by zajmować się takimi rzeczami. Moim zdaniem oznacza to, że już wszystkie ważniejsze problemy regionu zostały rozwiązane i jest czas się zajmować uchybieniami natury formalnej. Brawo Piss Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sandał Jak PiS dba o etykietę IP: *.116.202.64.kutno202.tnp.pl 17.03.08, 07:11 Pan Bonkowski puścił bąka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Jak PiS dba o etykietę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.08, 07:14 jeżeli nie mówić do Wałęsy prezydent to też nie trzeba mówić do jarusia premierze. miał już swoje 5 minut które nigdy nie powróci!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inż. Jak PiS dba o etykietę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.08, 07:23 Mówić i pisać; dureń Wałęsa, który nawet poprawnie mówić nie umie, a tylko obraża. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kronopio77 Polacy: nie nazywać kurdupla na kłodzie premierem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.08, 07:24 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Jak PiS dba o etykietę IP: *.meteo.uni.wroc.pl 17.03.08, 07:27 ku.. mac! kilkanascie akapitow o niczym! Odpowiedz Link Zgłoś
slmako Bonkowski ty wazeliniarzu 17.03.08, 07:31 wlazisz w tylek nawet bez. Jestes szmztlawcem i pchlarzyna. Ze saie nie wyraze zwes skurwesyn. Jestw taki sam jak twoj pan konus liliput, malostkiwy i msciwy i zlosc i nienawisc oczy ci zalewa. FU paskudo. Obys szczezl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Jak PiS dba o etykietę IP: 77.79.213.* 17.03.08, 07:39 Do Lecha K. pasuje raczej tytuł "zadufek" albo "pyszałek". Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert wyjatkowo sie zgadzam z pisiakiem 17.03.08, 10:52 poza tym, bezsensowne jest tytulowanie Jarka 'panie premierze' bo to tez jest 'byly premier'. Tak samo wkurzaja mnie wywiady, gdzie jednoczesnie np. do Ziobry i do Sikorskiego prowadzacy odnosi sie: panie ministrze, co sugeruje ze obaj sa ministrami w obecnym rzadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Jak PiS dba o etykietę 17.03.08, 16:47 Panie przygłupie Bonkowski, ja nie dość że L.Wałęse będę nazywał prezydentem, to jeszcze Pana Bartoszewskiego będę nazywał profesorem, a Kaczor nigdy tego nie usłyszy, choćby dyspepsja go zżarła. Nie pozdrawiam, z idiotami nie mam nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
ksennowy Jak PiS dba o etykietę 18.03.08, 09:32 po ostatnich wystąpieniach panow z pis-u nic już nie może nikogo zaskoczyć----czy to są same "gamonie"? i nawet nie mają za "grosz"ambicji-występując przed kamerami-czy też w radiu....ze swoimi pomysłami na "głupotę""ale "jaki pan taki kram"mają wizję "państwa terroru i policji"!!! Odpowiedz Link Zgłoś