Dodaj do ulubionych

Derby znowu dla Lechii

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.09, 22:54
"a piłkarze obu zespołów po raz pierwszy w derbach rozgrywanych w XXI w" ???
Obserwuj wątek
    • Gość: dominik Re: Derby znowu dla Lechii IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.09, 00:32
      (...)mysleli o strzelaniu bramek.
      • maruda.r Re: Derby znowu dla Lechii 02.08.09, 10:52
        Gość portalu: dominik napisał(a):

        > (...)mysleli o strzelaniu bramek.

        *****************************

        Więc w poprzednich spotkaniach (Ekstraklasa, Puchar Ligi) branki strzelały się
        same czy też robili to kibice?

    • Gość: nowy Jako kibic Arki Gratuluje Lechi-Brawo IP: *.adsl.alicedsl.de 01.08.09, 12:17
      Niestety Nie moge nic dobrego powiedziec o Arce-Pilkarze maja caly
      czas problemu z utrzymaniem sie przez dluzszy czas przy pilce- tak
      jak by nie potrafili tego robic(tutaj pytanie do trenera)..
      Bledzewski okazal sie rowniez nie odbiegac poziomem od Witkowskiego-
      Obie stracone bramki padly bez udzialu bramkarza-to tak jakby go
      niebylo-Sory ale bramkarze to jest pierwszy problem w Arce.
      Widac ze chlopakom brak wiary oraz odpuszczaja tak zwane stracone
      pilki okazujac tym samym brak harakteru(zadziornosci).
      Jezeli drugi mecz zagraja w ten sam sposob to zle to widze na
      przyszlosc.
      Panie trenerze Chojnacki-Lawa niestety niema pan lidera w zespole-
      Lawa nim niejest napewno.chlopak poruszal sie jakby mial ciasne
      gacie i jedynym akcentem byla zulta kartka..Arka nie potrafi grac
      zespolowo-jeszcze nie teraz moze puznij -dlatego potrzeby jest
      prowadzacy gre-moze lubenow powinnien grac bardziej z tylu -zaraz
      przed obromcami
      • Gość: kazik Re: Jako kibic Arki Gratuluje Lechi-Brawo IP: 96.18.162.* 01.08.09, 23:22
        spokojna twoja ugladzona,pierwsze sliwki robaczywki i dotyczy to obu
        druzyn.
        • Gość: kazik Re: Jako kibic Arki Gratuluje Lechi-Brawo IP: 96.18.162.* 07.08.09, 20:10
          gratulacje za efekt dla Lechii i jej fanow,szczegolnie L.G.ktory
          kiedys mial problemy z obstawianiem Lechii[chyba na pierwszym
          miejscu stawia swa milosc do kasy].kosiarz gratuluje,ale z opinia
          czekam az do 7 kolejki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka