Gość: jl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.09, 22:54 "a piłkarze obu zespołów po raz pierwszy w derbach rozgrywanych w XXI w" ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dominik Re: Derby znowu dla Lechii IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.09, 00:32 (...)mysleli o strzelaniu bramek. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Derby znowu dla Lechii 02.08.09, 10:52 Gość portalu: dominik napisał(a): > (...)mysleli o strzelaniu bramek. ***************************** Więc w poprzednich spotkaniach (Ekstraklasa, Puchar Ligi) branki strzelały się same czy też robili to kibice? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowy Jako kibic Arki Gratuluje Lechi-Brawo IP: *.adsl.alicedsl.de 01.08.09, 12:17 Niestety Nie moge nic dobrego powiedziec o Arce-Pilkarze maja caly czas problemu z utrzymaniem sie przez dluzszy czas przy pilce- tak jak by nie potrafili tego robic(tutaj pytanie do trenera).. Bledzewski okazal sie rowniez nie odbiegac poziomem od Witkowskiego- Obie stracone bramki padly bez udzialu bramkarza-to tak jakby go niebylo-Sory ale bramkarze to jest pierwszy problem w Arce. Widac ze chlopakom brak wiary oraz odpuszczaja tak zwane stracone pilki okazujac tym samym brak harakteru(zadziornosci). Jezeli drugi mecz zagraja w ten sam sposob to zle to widze na przyszlosc. Panie trenerze Chojnacki-Lawa niestety niema pan lidera w zespole- Lawa nim niejest napewno.chlopak poruszal sie jakby mial ciasne gacie i jedynym akcentem byla zulta kartka..Arka nie potrafi grac zespolowo-jeszcze nie teraz moze puznij -dlatego potrzeby jest prowadzacy gre-moze lubenow powinnien grac bardziej z tylu -zaraz przed obromcami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Jako kibic Arki Gratuluje Lechi-Brawo IP: 96.18.162.* 01.08.09, 23:22 spokojna twoja ugladzona,pierwsze sliwki robaczywki i dotyczy to obu druzyn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Jako kibic Arki Gratuluje Lechi-Brawo IP: 96.18.162.* 07.08.09, 20:10 gratulacje za efekt dla Lechii i jej fanow,szczegolnie L.G.ktory kiedys mial problemy z obstawianiem Lechii[chyba na pierwszym miejscu stawia swa milosc do kasy].kosiarz gratuluje,ale z opinia czekam az do 7 kolejki. Odpowiedz Link Zgłoś