Dodaj do ulubionych

polecam zakup

07.05.06, 11:25
kojca dmuchanego - basenu
www.allegro.pl/item101052740_dmuchany_kojec_bezpieczny_plac_zabaw_hit_.html
wcoraj go dostalismy, jest super wielki, kolorowy i bardzo fajny.
Nawrzucalismy malej zabawek do srodka i fajnie sie w nim bawila, mozna
spokojnie sobie cos robic bez obaw ze dzeicku cos sie stanie. Zabralismy go
dzisiaj do znajomych na podworko i mala sobie teraz siedzi w nim na swiezym
powietrzu i szaleje a my mamy ja pod kontrole.
Zastanawialismy sie nad klasycznym kojcem, ten kupilam z lekka obawa, ale
okazuje sie, ze niepotrzebnie smile. Uwazam ze to jest fajniejsze niz tradycyjny
kojec, jest leciutkie, male, poreczne, kolorowe, glebokie i wszedzie mozna
to ze soba zabrac. Dla starszych dzieci to fajny basen.
Obserwuj wątek
    • paulinka84 Re: polecam zakup 07.05.06, 11:38
      Fajnysmile My w marcu kupiliśmy dmuchany basen, który służył jako kojec. Mały
      szalał z radoścismile Niestety musi poczekać na lato, bo jest ogromny i zajmował
      cały pokójbig_grin
    • alciafedo Re: polecam zakup 08.05.06, 21:05
      dzis kupilam na allegro
      tez nam sie podoba
      bje sie tylko zeby pies go nie przedziurawil
      czy ten plastik jest w miare gruby??
      • kaliaa Re: polecam zakup 08.05.06, 21:40
        alicja wiesz co chyba jest gruby ten plastik bo wczoraj dwa zaprzyjaznione
        amstafy zapoznawaly sie blizej z tym kojcem i nadal jest w nim powietrze.
        • alciafedo Re: polecam zakup 08.05.06, 22:26
          no to super
          bo ja mam tylko jednego labradora
          he he
          ile czekalas na przesylke??
          • kaliaa Re: polecam zakup 08.05.06, 22:56
            przesylka ekspresowa, napisalam do tego goscia wieczorem, ze dzis juz zrobilam
            przelew jest w oczekujacych i rano pieniazki wyjda i on mi odpisal ze wobec
            tego z samego rana wysyla kojec i tak musialo byc bo dostalam go na nastepny
            dzien. Czyli rzeczywiscie wyslal kojec zanim dostal kase.
    • efka30 Re: polecam zakup 08.05.06, 23:02
      Fajny!Ale Kuba by się wściekł w takim "więzieniu".To maly "oszołom".Wszędzie
      musi poraczkowac i miejsca nie zagrzeje dłużej smile)
      • lolita27 Re: polecam zakup 08.05.06, 23:27
        Moja Zuzia tez by sie w nim zaplakala..... wystarczy ze tatus zrobi jej w jedna
        strone zagrode i nei mzoe przejsc do kuchni to tak kombinuje i marudzi ze i atk
        na swoim postawi..... wjoncu w kuchni i lazience najlepiej... ulubiony
        telewizor czyli pralka, bez tego placz.
        • hanna26 Re: polecam zakup 09.05.06, 00:23
          Niestety, Dominika też nie wytrzyma dłużej w jednym miejscu. Chyba żeby do
          takiego kojca zamknąć także i starszą siostrę. Ale obawiam się, że naszej
          trzylatce takie więzienie też nie przypadłoby do gustu.
      • kaliaa Re: polecam zakup 09.05.06, 09:54
        to jest naprawde duze i mala tam tez raczkuje i sie przewala smile
        • alciafedo Re: polecam zakup 09.05.06, 10:02
          juz sie nie moge doczekac
          az mi przysla

          mam nadzijeje ze bedzie dobrze
          glownie to dla meza kupuje ten kojec
          on w dzien siedzi z dzieckiem ja ja jestem w pracy
          bo on pracuje w domu
          ale tak to nie moze nic robic jak Karol nie jest umiejscowiony
          a to bedzie mozna postawic na srodku pokoju karol bedzie wszystko widzial
          i bedzie bezpiecznie sie bawil
          zobaczymy jak to wypadnie
          nie jest az tak drogii zeby nie sprobowac a moze bedzie zdawal egzamin nawet
          jak by sie w nim pobawil 1h dziennie to by zawsze bylo dobrze
          dam znac
          • kaliaa Re: polecam zakup 09.05.06, 10:21
            no ciekawa jestem jak karolowi sie spodoba, mam nadzieje ze tez bedziecie
            zadowoleni. Rzeczywiscie dobrze rozwiazane jest to ze jest przeswitujacy i
            maluch widzi wszystko wkolo, dzieki temu nie ma tego wrazenia "uwiezienia" w
            jednym miejscu )
        • ninjo Re: polecam zakup 09.05.06, 10:21
          naorawde kojec wyglada super, tez kupilam. teraz czekam na przesylke
          dzieki, kaliaa za namiar

          pytalam sie sprzedawcy i powiedzial, ze mozna nalac do srodka wody, super sprawa
    • alciafedo Re: polecam zakup 11.05.06, 15:30
      wlasnie dostalismy kojec
      Karol sie z nim oswaja
      jak narazie mu sie podoba
      faktycznie nie jest taki maly
    • alciafedo Re: polecam zakup 12.05.06, 10:54
      jakos Karol nie dokonca jest zachwycony
      ale moze dlatego ze jest chory i ma katar i boli go gardlo i niebardzo sie chce
      sam bawic
      zobaczymy
      jak dzisiaj bedzie mu sie podobalo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka