Dodaj do ulubionych

Probiotyki w kroplach

24.02.11, 14:07
Stosowałam Biogaja i Lactiv baby, w zasadzie nie wiem które lepsze. S ą jeszcze jakieś inne dla niemowląt?
Obserwuj wątek
      • mamapoli3 Re: Probiotyki w kroplach 22.11.11, 11:46
        napewno dla niemowląt nadaje się Lactoral tylko że do 6m-ca jest bezsmakowy a po 6 mozna podawać smakowy. Nie kojarzę wersji w kroplach, ale ja bez problemu mieszałam z wodą albo mleczkiem albo kaszką, ma b.delikatny smak, więc dziecko(przynajmniej moje) nie wie nawet że cos dostaje.pozd
    • ekarolna84 Re: Probiotyki w kroplach 09.11.18, 10:05
      Krople probiotyczne BioGaia są świetne. Moja żona podawała je naszej córce od pierwszych dni po narodzinach. Rodziła przez cesarskie cięcie więc probiotyki były wręcz konieczne od samego początku. Z probiotyków w postaci kropli masz jeszcze preparat Estabiom Baby – również bardzo solidny produkt, ponieważ zawiera szczepów bakterii jelitowych - Lactobacillus rhamnosus GG oraz dawkę witaminy D3.
      ---
      Karol Antkowiak
    • klementynkaa Re: Probiotyki w kroplach 19.01.20, 19:37
      Jeszcze ode mnie flostrum w kroplach, bardzo dobry probiotyk, który towarzyszy nam od pierwszych chwil dziecka, kropelki to bardzo wygodna forma podawania, bo można i do łyżeczki zakroplić i bezpośrednio do buźki . Plusem też jest to, że nie ma porzeby przechowywać go w lodówce, także zawsze też zabieramy flostrum na wszelkie wyjazdy itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka