Dodaj do ulubionych

Kaszel,kaszel, kaszel..

05.06.12, 21:53
Witajcie,
Jestem już bez siły , ponieważ moja córka kaszle duszącym kaszlem od kilku tygodni. Najpiewr było pokasływanie a potem suchy kaszel...teraz jest suchy złączony z mokrym. Czasem coś odksztusi. Zazwyczaj występuje przez zaśnięciem i przed wstawaniem, bo w nocy jest zazwyczaj ok choć zdarza się raz na kilka nocy kaszlnąć. Poza tym nie gorączkowała i ma apetyt. Lekarze przepisywali już jej coś na alergię( klemastyna) ,ale nie pomagają.
Obserwuj wątek
    • apati Re: Kaszel,kaszel, kaszel.. 06.06.12, 12:27
      Witam.
      U nas powodem kaszlu był 3 migdał. Warto również sprawdzić czy dziecko nie ma pasożytów.
      • be.a Re: Kaszel,kaszel, kaszel.. 07.06.12, 07:15
        zrób RTG płuc
        • mamalgosia Re: Kaszel,kaszel, kaszel.. 08.06.12, 08:29
          RTG płuc w celu naświetlenia dziecka klinicznie zdrowego, "świetny" pomysł
    • margarita-2 Re: Kaszel,kaszel, kaszel.. 07.06.12, 14:42
      U nas taki kaszel plus katar pojawial sie regularnie przez 2 lata i systematycznie po podaniu juz wszystkich mozliwych lekow (na alergie, wziewow typu pulmicort, stawianie baniek, wypiciu przeroznych syropow na kaszel) konczylo sie antybiotykiem srednio raz w miesiacu przez 2 lata. Czasem jednak pomagaly wziewy czy banki, ale ostatnio nie pomogl nawet podany cedax. Zrobilam wreszcie badanie kalu w felixie i wyszly lamblie, starszej corce nic nie wyszlo. Podalam malej furazolidon i jak reka odjal kaszel minal, w nocy zaczela wreszcie spac a nie budzic sie z krzykiem no i nie meczyl ja duszacy kaszel w nocy, na przemian suchy z mokrym. Z tym, ze za rowne 30 dni znow pojawil sie charakterystyczny kaszel, wtedy juz wiedzialam ze powodem znow sa pasozyty, podalam balsam kapucynski i po tygodniu sie wyciszylo. Teraz znow zaczyna kaszlec, to znaczy ze to dziadostwo nadal zyje. Kupilam paraprotex, licze, ze pomoze pozbyc sie klopotu na zawsze. Zobaczymy czy mi sie uda. Badanie w felixie mozesz zrobic, a wykluczy to badz potwierdzi jadna z hipotez. Ja teraz sama widze, ze niepotrzebnie mala brala tyle antyboli, bo powodem infekcji nie byly bakterie...Ale tak bylo u nas u Was moze byc inaczej, powodzenia!!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka