agaipawel12345
18.09.12, 14:52
j.w
1 tydzien w przedszkolu,a od 2 w domu bo najpierw kaszel jak diabli i katar.
2 tydz znowu w domu bo niby mu nieleci ale zatoki zapchane oddycha przez otwarta buzie bo troche sie meczy bo ma zatkany nos.
stosuje Quixx 3x dziennie ,elofen,sinupret 2x dziennie po 15ml.
juz mam dosc jakos slabo to widze i mala poprawe .
czy cos jest skutecznego.
i co 2 tyg w domu,bo panie przedszkolanki powiedzialy ze dziecko musi byc zdrowe.