Dodaj do ulubionych

Lęki u osmiolatki-co robic?

21.11.12, 22:17
Mam problem ,moja corka młodsza ma roznego rodzaju lęki.Np jak uszłyszała w szkole ze nie wolno podchodzic do bezpanskich psow i kotow bo moga jakies choroby prznosic itp,to teraz jak idziemy do szkoł i widzi psa bez smyczy lub kota to cała sztywnieje,tak samo jak wydarzy sie jakas rzecz niezapowiedziana to ona wpada w panike,tak smao jest z wyborem nie umie go dokonac,nawet jak ma wybrac wzor okładki na zeszycie szkolnym.A w dodatku z nikim niczym sie nie podzieli,nawet z rodzenstwem.Probowałąm z nia rozmawiac ale bez skutkowA jak juz wpadnie w histerie to potrafi przez godzine lub wiecej to przezywac.Zapisałm ja do poradni psychologiczno-pedagogicznej ale wizyta dopiero koniec grudnia.Moze ktos z Was miał podobny problem.Prosze pomozcie mi
Obserwuj wątek
      • czarnok7 Re: Lęki u osmiolatki-co robic? 22.11.12, 10:01
        W szkole jest super uczennica i w kontaktach z rowiesnikami tez nie ma problemu,wszedzie pojdzie i wszystko załatwi jak ja prosi wychowawczyni.Gorzej tylko ja ma jakies cukierki i ma sie podzielic z kolezanka,mi powiedziała ze od innch dzieci tez nic nie bierze jak ja czestuja zeby pozniej nie musiała oddawacsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka