Dodaj do ulubionych

Doktorat: narodziny w domu- pomóżcie

25.11.11, 20:18
Witam
Przygotowuję doktorat na temat narodzin w domu. Interesuje mnie pytanie: kto i dlaczego rodzi w domu w Polsce, ponieważ wiedza na ten temat praktycznie nie istnieje. Jestem socjologiem, fascynuje mnie wielość perspektyw dotyczących tego zjawiska, dlatego badania dotyczą kobiet, które urodziły w domu i położnych przyjmujących porody w domu, kobiety rodzące w szpitalu i położne pracujące na położnictwie. Proszę znajdźcie dla mnie trochę czasu, moja praca bez Was nie może zaistnieć. Do uzupełnienia jest ankieta i trzy testy, trochę tego jest, ale jeśli mają być to badania poważne to i narzędzia muszą być dobre. W końcu to nasza wspólna sprawa, żeby o porodzie w domu pojawiały się rzetelne prace. Nie ma dla mnie znaczenia rok porodu, w ankiecie podaje się go, dzięki temu będę mogła uporządkować rocznikiem. Jeśli ktoś urodził więcej niż jedno dziecko w domu to proszę odnieść się do swojego pierwszego porodu w domu. Przekażcie, proszę, moją prośbę wszystkim, którzy urodzili w domu, jestem wdzięczna za każdą odpowiedź. Wystarczy kliknąć na link:

moje-ankiety.pl/respond-15597/sec-sle6XYSi.html

UWAGA: należy zaznaczyć odpowiedź w kratce lub kółku, nawet, jeśli jest to pytanie wymagające swobodnej wypowiedzi, inaczej pojawi się komunikat o błędzie.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci urodzonych w szpitalu, ze względu na dobro badań nie mogę ujawniać własnych urodzeniowych preferencji- czytajcie między wierszami...
Pozdrawiam i dziękuję z góry za życzliwość
Ula Domańska
Kontakt e-mail: urszuladomanska@wp.pl
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka