a-n-i-a25
27.11.05, 20:11
U mojego 2,5 letniego synka nie można ściągnąć skórki chyba a raczej napewno
jest przyklejona. Co mam teraz robić? Słyszałam , ze takie trzeba iść na
zabieg ale to podobno strasznie boli.! Czy to któreś z Waszych dzieci to
przechodziło? Prosze o rady! Z góry baaardzo dziekuję!!!