Dodaj do ulubionych

robaki w nóżkach

22.01.06, 21:34
Od ok. 2 tygodni moja 3-latka parę razy dziennie (3-4) narzeka, że chodzą jej
w nozkach "robaki", zdejmuje buciki i prosi zeby jej nuzki masowac.
Podejrzewam, ze nozki (stopki) jej dretwieja. Wprawdzie czasami nastepuje to
wtedy, gdy siedzi z nozkami pod pupa ( na nozkach ), ale nie zawsze. Poza
tym, wczesniej nawet jesli tak siadala nie uskarzala sie na "robaki". Co to
moze byc? Poradzcie prosze.
Obserwuj wątek
    • karolcia801 Re: robaki w nóżkach 23.01.06, 08:51
      tak jak piszesz dretwienie nóg, nie pozwalaj jej siadac z nogami pod pupką
      jeżeli pojawia się często i może (najlepiej po konsultacji z pediatrą) podawaj
      magnez na dretwienia..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka