ol2
04.02.06, 14:52
Witam wszystkie Mamy! Dzisiaj moja 2 letnia cóeczka zaczęła wymiotować
(dodam, że jest dzieckiem specjalnej troski). Myślę, że to będzie zapalenie
oskrzeli (często choruje nam). Ale do rzeczy: Oliwka ma gorączkę, nic nie
chce jeść. Mało pije. Pomyślałam, że zrobię jej rosołek na skrzydełku i z
dodatkiem krupiczki. Doradźcie czy to dobry pomysł. Bardzo proszę o szybkie
odpowiedzi!! Dziękuję