Dodaj do ulubionych

wymioty a rosołek

04.02.06, 14:52
Witam wszystkie Mamy! Dzisiaj moja 2 letnia cóeczka zaczęła wymiotować
(dodam, że jest dzieckiem specjalnej troski). Myślę, że to będzie zapalenie
oskrzeli (często choruje nam). Ale do rzeczy: Oliwka ma gorączkę, nic nie
chce jeść. Mało pije. Pomyślałam, że zrobię jej rosołek na skrzydełku i z
dodatkiem krupiczki. Doradźcie czy to dobry pomysł. Bardzo proszę o szybkie
odpowiedzi!! Dziękuję
Obserwuj wątek
    • mamafilipsa Re: wymioty a rosołek 04.02.06, 15:24
      u nas bardziej pomaga gotowany ryz i gotowana marchewka. W malych ilosciach a
      czesto. Duzo zdrowka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka