23.03.06, 11:22
Za chwilke wysle Ci maila na priv.
Obserwuj wątek
    • agabro Re: Do agabro 23.03.06, 15:18
      Przepraszam wszystkich, których zranił bądź obraził mój post. Pisałam pod
      wpływem emocji.
      Gosiu do Ciebie napisalam na priva.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka