gosiap10 23.03.06, 11:22 Za chwilke wysle Ci maila na priv. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agabro Re: Do agabro 23.03.06, 15:18 Przepraszam wszystkich, których zranił bądź obraził mój post. Pisałam pod wpływem emocji. Gosiu do Ciebie napisalam na priva. Odpowiedz Link Zgłoś