Dodaj do ulubionych

do kuba 1206

24.05.06, 20:59
witam niewiem czy mnie pamietasz jestem mama ernesta bylam u was na 8 bylas z
Bozena z opola jak tam maly wiem ze jestescie w domku pozdrawiam mama asia
Obserwuj wątek
    • kuba1206 Re: do kuba 1206 25.05.06, 07:30
      witaj!!!!
      antek super, no może nie rewelacja, ale jest ok.
      ważne że w domu,
      zjada całkiem niżle tylko przyrostu wagi jakoś nie widać wink

      powoli zaczyna siadać, gada jak najety po swojemu i nauczył sie robic kosi
      kosi, może to głupie cieszyć się z takich prostych rzeczy, ale on dość szybko
      nadrabia ten pobyt w szpitalu.

      czekam na rehabilitacje i mysle że od czerwca ruszy z kopyta.

      pozdrowienia dla ernesta!!!!

      • asiap9 Re: do kuba 1206 26.05.06, 14:25
        ciesze sie u nas tez ok trzymajcie sie zdrowo pozdrawiamy mama i erni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka