asiap9 24.05.06, 20:59 witam niewiem czy mnie pamietasz jestem mama ernesta bylam u was na 8 bylas z Bozena z opola jak tam maly wiem ze jestescie w domku pozdrawiam mama asia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kuba1206 Re: do kuba 1206 25.05.06, 07:30 witaj!!!! antek super, no może nie rewelacja, ale jest ok. ważne że w domu, zjada całkiem niżle tylko przyrostu wagi jakoś nie widać powoli zaczyna siadać, gada jak najety po swojemu i nauczył sie robic kosi kosi, może to głupie cieszyć się z takich prostych rzeczy, ale on dość szybko nadrabia ten pobyt w szpitalu. czekam na rehabilitacje i mysle że od czerwca ruszy z kopyta. pozdrowienia dla ernesta!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
asiap9 Re: do kuba 1206 26.05.06, 14:25 ciesze sie u nas tez ok trzymajcie sie zdrowo pozdrawiamy mama i erni Odpowiedz Link Zgłoś