jukilop 03.08.06, 13:35 My będziemy w Zabrzu 28.08.2006 pozdrawiam Magdalena My chyba tez kiedyś rozmawiałyśmy na GG pamiętasz ???? Magda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polibius Re: Ola Polibius 03.08.06, 16:21 Cześć. Do Zabrza jedziemy 07 sierpnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Nie wiem, kiedy będzie wyznaczona kolejna wizyta. Pewnie, że pamiętam Cię z rozmowy na gg Buziaczki Ola z Anią ( a ja myślałam, ze mam ruchliwe dziecko, po operacji jest meega ruchliwe ) Odpowiedz Link Zgłoś