Dodaj do ulubionych

Ola Polibius

03.08.06, 13:35
My będziemy w Zabrzu 28.08.2006
pozdrawiam
Magdalena
My chyba tez kiedyś rozmawiałyśmy na GG pamiętasz ????
Magda
Obserwuj wątek
    • polibius Re: Ola Polibius 03.08.06, 16:21
      Cześć. Do Zabrza jedziemy 07 sierpnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Nie
      wiem, kiedy będzie wyznaczona kolejna wizyta.
      Pewnie, że pamiętam Cię z rozmowy na gg smile
      Buziaczki
      Ola z Anią ( a ja myślałam, ze mam ruchliwe dziecko, po operacji jest meega
      ruchliwe big_grin)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka