Witam

Poszukuje naprawdę dobrego psychologa/psychiatry na terenie Warszawy. I to takiego, który przyjmuje państwowo, bo aktualnie nie mam możliwości na opłacanie prywatnie. Może ktos z Was zna takiego? Dzisiaj sobie uświadomiłam, że dłużej sama sobie nie poradzę, a nie chcę narobić głupot sobie i innym. Będę wdzięczna za namiary, może być na privdyziak