Gość: guest
IP: *.*
02.01.03, 11:25
niestety moje dziecko(22mce) taki ma, szczególnie intensywny po spaniu. Zastanawiam się czy to kwestia zębów (nieustająco, opornie wychodzących)?. Praktycznie wychodzenie każdego ząba poprzedzone było burchlem ropnym.A może ma to związek z nie specjalnie dokładnym myciem zębów (15 szt). Niestety moj bąk należy do grona dzieci, które nieznoszą otwierania buzi i mucia zębów. Owszem paste chętnie pociumka, ale żeby zęby umyć - co to to nie i oczywiście wszystko musi sama. Ja nie mogę jej umyć, bo ryk jest wielki a za chwile busia zamknięta na głucho. Troszkę uda mi się przejachać szczoteczką, ale to wszystkoStosowałam mnóstwo róznych metod - śpiewanie, opowiadanie, książki edukacyjne, przykłady taty, mamy, wszystkie zabawki, szczoteczka elektryczna itp. nic. Może trzeba siła myć ????Martwi mnie ten smorek dziewczyny co o tym myślicie ?Ania