aniulek87 13.01.07, 09:41 Witam!czy ktoś z Was wierzy w przełamania małych dzieci?mój 4miesięczny synek często sie przełamuje, czy wy tez macie taki problem?jak naciągacie przełamane dzieci i zcy ktos odważył sie nastawiac maleństwo samemu i jak? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dta Re: przełamania 13.01.07, 10:02 Na pewno nie można tego robić samemu. Chyba potrzebna by była konsultacja lekarza specjalisty - może chirurga? Często się to dzieje? Może warto by mu było sprawdzić gęstość kości. Odpowiedz Link Zgłoś
aniulek87 Re: przełamania 13.01.07, 17:19 problem w tym ze nie spotkałam sie jeszcze z tym zeby jakis lekarz wierzył w to ze małe dziecko moze sie przełamac(polega to na tym ze tak ajkby kręgosłupik ulegal zwichnięciu). sama równiez nie nastawiam maleństwa bo to zbyt duze ryzko. Odpowiedz Link Zgłoś