Dodaj do ulubionych

przełamania

13.01.07, 09:41
Witam!czy ktoś z Was wierzy w przełamania małych dzieci?mój 4miesięczny synek
często sie przełamuje, czy wy tez macie taki problem?jak naciągacie
przełamane dzieci i zcy ktos odważył sie nastawiac maleństwo samemu i jak?
Obserwuj wątek
    • dta Re: przełamania 13.01.07, 10:02
      Na pewno nie można tego robić samemu. Chyba potrzebna by była konsultacja
      lekarza specjalisty - może chirurga? Często się to dzieje? Może warto by mu
      było sprawdzić gęstość kości.
      • aniulek87 Re: przełamania 13.01.07, 17:19
        problem w tym ze nie spotkałam sie jeszcze z tym zeby jakis lekarz wierzył w to
        ze małe dziecko moze sie przełamac(polega to na tym ze tak ajkby kręgosłupik
        ulegal zwichnięciu). sama równiez nie nastawiam maleństwa bo to zbyt duze ryzko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka