Dodaj do ulubionych

Citrobacter amalonaticus

26.02.07, 23:17
Witam!
Czy ktoś mógłby mi coś napisać o tej bakterii? Co to jest? Czy jest groźna? Z
góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • etarnas80 Re: Citrobacter amalonaticus 27.02.07, 21:52
      hej czy citobacter wystąpił sam czy z jakąś inną bakterią w jaki sposób i z
      czego pobierałaś próbki.
      Mój mały miał citrobactera freundi oraz klebsielle pneumoae. po antybiogramie
      okazało się że do zarazenia doszlo na porodowce. dzieki tym 2 bakteriom mały
      przez prawie 2 miesiące mial biegunke a dokladnie sluz w kupce. u nas skonczylo
      sie antybiotykami bo rozoprzestrzenialy sie i robilo sie nie ciekawie.
      pozdrawiam.
      • mewamac1 Re: Citrobacter amalonaticus 28.02.07, 00:17
        To jest jedyna bakteria, jaką wykryto - podobno rzadko występuje u dzieci;
        robiłam badanie kału - szukałam czegokolwiek, bo synek (6 lat) ostatnio miał
        kłopoty z "kupką" (dużo, często, luźno i okropnie śmierdząco smile), a jest
        ogólnie słaby, chorowity, apatyczny a ja nie mogę znaleźć przyczyny. Pozdrawiam
        • etarnas80 Re: Citrobacter amalonaticus 06.03.07, 21:55
          JAK TAM MAŁY POPRAWIŁO SIE?? CO ZALECIŁ PEDIATRA W ZWIĄZKU Z CITROBACTEREM??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka