mewamac1 26.02.07, 23:17 Witam! Czy ktoś mógłby mi coś napisać o tej bakterii? Co to jest? Czy jest groźna? Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
etarnas80 Re: Citrobacter amalonaticus 27.02.07, 21:52 hej czy citobacter wystąpił sam czy z jakąś inną bakterią w jaki sposób i z czego pobierałaś próbki. Mój mały miał citrobactera freundi oraz klebsielle pneumoae. po antybiogramie okazało się że do zarazenia doszlo na porodowce. dzieki tym 2 bakteriom mały przez prawie 2 miesiące mial biegunke a dokladnie sluz w kupce. u nas skonczylo sie antybiotykami bo rozoprzestrzenialy sie i robilo sie nie ciekawie. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
mewamac1 Re: Citrobacter amalonaticus 28.02.07, 00:17 To jest jedyna bakteria, jaką wykryto - podobno rzadko występuje u dzieci; robiłam badanie kału - szukałam czegokolwiek, bo synek (6 lat) ostatnio miał kłopoty z "kupką" (dużo, często, luźno i okropnie śmierdząco ), a jest ogólnie słaby, chorowity, apatyczny a ja nie mogę znaleźć przyczyny. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
etarnas80 Re: Citrobacter amalonaticus 06.03.07, 21:55 JAK TAM MAŁY POPRAWIŁO SIE?? CO ZALECIŁ PEDIATRA W ZWIĄZKU Z CITROBACTEREM?? Odpowiedz Link Zgłoś