05.12.07, 21:40
mój dziewięcioletni syn często płacze w nocy narzekając na ból stóp
szczególnie palców , poza tym często chorował na angine
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka