27.04.08, 18:00
Czy jest możliwe wystąpienie wszawicy u 19-latka, czy jest to
dolegliwość/choroba obejmująca tylko małe dzieci?

~cesaria
Obserwuj wątek
    • dorotamakota1 Re: Wszawica 27.04.08, 18:07
      Występuje u wszystkich którzy posiadają włosywink.
    • marcysiaw1 Re: Wszawica 28.04.08, 22:20
      no wlasnie, dlaczego tylko niby u malych dzieci mialaby wystapic?
      Kazdy kto ma wlosy na glowie moze miec wszawice! Buuuuu az wszystko
      mnie swedzi! XXI wiek a mimo wszystko sie zdarza!
    • kasiak37 Re: Wszawica 28.04.08, 23:41
      pytasz powaznie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka