e-cesaria 27.04.08, 18:00 Czy jest możliwe wystąpienie wszawicy u 19-latka, czy jest to dolegliwość/choroba obejmująca tylko małe dzieci? ~cesaria Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorotamakota1 Re: Wszawica 27.04.08, 18:07 Występuje u wszystkich którzy posiadają włosy. Odpowiedz Link Zgłoś
marcysiaw1 Re: Wszawica 28.04.08, 22:20 no wlasnie, dlaczego tylko niby u malych dzieci mialaby wystapic? Kazdy kto ma wlosy na glowie moze miec wszawice! Buuuuu az wszystko mnie swedzi! XXI wiek a mimo wszystko sie zdarza! Odpowiedz Link Zgłoś