2agnieszka
08.10.08, 17:39
Moja córeczka ma 1rok i 1m-c. Od jakiegoś czasu na dużych palcach u
nóg zrobiło się jej coś podobnego do odcisków-zrogowaciały naskórek
(jakby odgniecione).Proszę o radę jak się tego pozbyć, czym
smarować?. Staram się żeby nie chodziła w butach za dużo gdyż
przypuszczam że to może od bucików.Czekam na rady. Z góry dziękuję.
Podrawiam.