Dodaj do ulubionych

Odgniotki na palcach u nóżek!!!

08.10.08, 17:39
Moja córeczka ma 1rok i 1m-c. Od jakiegoś czasu na dużych palcach u
nóg zrobiło się jej coś podobnego do odcisków-zrogowaciały naskórek
(jakby odgniecione).Proszę o radę jak się tego pozbyć, czym
smarować?. Staram się żeby nie chodziła w butach za dużo gdyż
przypuszczam że to może od bucików.Czekam na rady. Z góry dziękuję.
Podrawiam.
Obserwuj wątek
    • o-lcia Re: Odgniotki na palcach u nóżek!!! 08.10.08, 20:22
      Borykam sie z tym samym problemem.Moja corcia jest w tym samym wiekusmile
      Pediatra i ortopeda potwierdzili w naszym przypadku,ze to wina bucikow,choc
      zakladam je jej tylko na spacery.
      Ortopeda kazal wyrzucic wkladki,a pediatra zalecila
      natluszczac(linomag,alantan,termentiol).Ja robie oklady z gazikow i zakladam
      skarpete.
      Pediatra poradzila mi jeszcze,zeby delikatnie scierac delikatnym pumeksem.
      • jagabaga92 Re: Odgniotki na palcach u nóżek!!! 08.10.08, 20:48
        o-lcia napisała:


        > Pediatra poradzila mi jeszcze,zeby delikatnie scierac delikatnym pumeksem.

        O rany, dziewczyny, broń Boże pumeks!!! - używanie go tylko spowoduje, że
        zrogowaciały naskórek będzie sie odnawiał sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka