Dodaj do ulubionych

wielkość penisa

26.07.09, 21:59
mam 3-letniego synka. dotychczas nie zwracałam na to uwagi, ale urodziłam
drugiego synka, który w wieku 2 m-cy ma większego penisa i jajka od pierwszego
synka. nie miałoby to dla mnie znaczenia ale różnica jest trzykrotna. zaczęłam
zwracać uwagę u innych chlopców jak to wygląda i okazuje się że to nie drugi
ma za dużego ale pierwszy synek ma naprawdę malutkiego. czy on urośnie bo mam
wrażenie, że dotychczas nic nie urósł. Nie chcę żeby w przyszłości malutki
miał z tego tytułu jakieś problemy, czy mogę jakoś sprawdzić czy wszystko jest
w porządku???????? Błagam niech mi ktoś pomoże!!!!!
Obserwuj wątek
    • panelka76 Re: wielkość penisa 27.07.09, 11:49
      Proponuję z tym problemem udać się do lekarza.
    • warkoczyki.kamila Re: wielkość penisa 19.11.09, 11:23
      Witam,
      mam tez ten problem.Moj 3,5letni synek ma sporo wiekszego peniska niz moj 8latek.czy to powod do obaw,czy to w przyszlosci jakos sie wyrowna?POzdrawiam!
      • meg.123 Re: wielkość penisa 19.11.09, 11:49
        Wiecie co, śmieszy mnie to o czym piszecie, bo niby co zrobicie jak się okaże że
        ma malutkiego? Co wieczór będziecie mu wyciągały czy co? Skoro nie ma dziecko
        żadnych infekcji w intymnych okolicach, żadnych problemów to nie stwarzajcie ich
        same. P.S też mam synka
        • naszaheidi Re: wielkość penisa 19.11.09, 12:14
          Kiedys czytalam,ze to dziedziczne,ojciec tez ma tak malo?
          Ja sie nie martwie o syna,aby byl rubaszny a reszte mina nadrobi
    • lejdi111 Re: wielkość penisa 19.11.09, 12:49
      Dziedziczne? Może i tak. Ale co gdy jeden syn ma małego za tatą a drugi dużego
      za kim?
      • dzieciuszek Re: wielkość penisa 19.11.09, 13:58
        lejdi111 napisała:

        > Dziedziczne? Może i tak. Ale co gdy jeden syn ma małego za tatą a drugi dużego za kim?

        No jak to? Też za tatą wink Tylko swoim. wink
        • naszaheidi Re: wielkość penisa 19.11.09, 19:04
          Dobre,wlasnie o tym pomyslalam!
          No,ale sama zajrzalam synowi w spodnie niedawno,tak na w razie co
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka